Adetine 10 gün ve daha az kalan arkadaşlar hadi gelin bekleyelim

Bayanlar sizden acil yardım almak istiyorum adetim 3 gün geçti evde limon ile uygulanan test denedim ve tortular dibine çökmeye başladı hemen ümitlendirmek istemiyorum eşimi halsizlik var sürekli uyumak istiyorum belim agrıyor sizce hamile miyim ve ne zaman gebelik testi yapmalıyım
Hemen yapmalisin tabiki de. Limona guvenme canm dogru cikmayabiliyor. İnsaallah vardir.

Bayanlar sizden acil yardım almak istiyorum adetim 3 gün geçti evde limon ile uygulanan test denedim ve tortular dibine çökmeye başladı hemen ümitlendirmek istemiyorum eşimi halsizlik var sürekli uyumak istiyorum belim agrıyor sizce hamile miyim ve ne zaman gebelik testi yapmalıyım
E artık yapsana 3gun gecmıs

Canım benim oturdugum semte yakın degil mesafesi 1 saat sürüyor ve ben ablamın kızına bakıyorum müsait olamıyorum yani

Kızlar ben karbonat testını yaptım hamıle gıbı sonuç verdı :) hafıf lekelenme var bende bıde hamıle olabılırmıyım bılmıyorum 15 ını beklıyorum

İnşalla
Kızlar ben karbonat testını yaptım hamıle gıbı sonuç verdı :) hafıf lekelenme var bende bıde hamıle olabılırmıyım bılmıyorum 15 ını beklıyorum
inşallah hamilesindir canım gününü bekle bnce geçtikten sonra hemen kan testi yaptır maalesef eşim olmadıgı için ben yaptıramadım dört gözle gelmesini bekliyorum

X