Adetin gecikmesine rağmen testi negatif çıkıp hamile olan kimse var mı?

Vallahi bugün benim gecikmemin 7. Günü ama hala gelen giden yok.. testte de negatif
Canım bende şuan hamileyim geç döllenme oldu bende adetim 7 gün geçince test yaptigimda çok hafif bir silik çizgi çıkmıştı bende 10 günü bekledim kan verdim kanda çıkmıştı gebelik istiyorsan insaAllah sendede çıkar canım

İnşallah canım ya.. bu belirsizlik insanı çok yıpratıyor inan ki.. adet olacaksam olayım olmayacaksam da bir işaret çıksın artık.. çok yoruldum

Merhaba adet geçikince kaç gun sonra test yaptınız bide erken gebelık testı mı yaptınız benm adetım uc gun gecıkti ıkıncı gun kaset test yaptım negatif cıktı hala adet olmadm bugun ucuncu gun

Merhaba adet geçikince kaç gun sonra test yaptınız bide erken gebelık testı mı yaptınız benm adetım uc gun gecıkti ıkıncı gun kaset test yaptım negatif cıktı hala adet olmadm bugun ucuncu gun
Benim adetim 7 gün gecikince normal eczaneden aldığım testle yaptım silik çıkmıştı 3 gün daha bekledim belki etkendir diye tam 10 gün olunca kan verdim kanda çıktı ama benim geç döllenmeymis siz bir hafta olunca kan verin isterseniz kanda herşey belli oluyor

Bende cumaya kadar bekleyecem regl olmazsam kan verecem, çünkü çıkmıyor testte sanki. 2 defa yaptım ikisi de negatif..

Ama regl olacam gibime geliyor. Çünkü regl ağrılarım var.

Teşekkürler biraz daha bekleyeyim adet olmazsam öle yaparım

Doktorum söktürücüye başla demisti dün ben bu sabah regl oldum. İlaçlardan ne kadar bezdiysem fikri bile kanama başlamasina sebep oldu

Gecikmenin 16. Gününe girdim ne gelen var ne giden kaset test yaptım bugün sonuç negatif.
Gecikmenin 17. Gunu ovulasyonun 16. Gunu bugun adet olmam gereken gunde yumurtlamıstım bende net olarak. Ama bugunu gecikmenin ilk gunu sayabilirim :) genelde yumurtlamadan 15-16 . Gunleri regl oluyorum döngüm 31 günde birdir düzenli . Bende 9. Gunu kan testi yaptırdım negatif bekliyorum. İlk hamileliğimde kendini 2 aya kadar gostermedi diyebilirim :) belki bu da boyle olur ınsallah . Umarım mucizelerimiz , emanetlerimiz bizimledir.

Merhaba kızlar galıba bu ay her kes topluca gecıkmıs normalde bende gecıkme asla olmazdı streslı donemlerımde bile aksıne erken olurum bu ay 5 gundur gecıktım test negatıf kanda dun yaptım negatıf pazartesıye kadar beklıyıcem 10 gun olsun bıdaha tahlıl verıb ona gore doktora gıdıcem aslında illa bu ay bebek olaun dıye dusunmwdım amma adet olmama sinir edıyor ınsanı sonucu yıne yazarın buraya hakımızda hayırlısı

İnşAllah mucizelerimiz bizimledir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…