Adetin gecikmesine rağmen testi negatif çıkıp hamile olan kimse var mı?

Merhabalar, son durumlar nedir? Ben Eylül ayında bebek gelismedigi için kürtaj olmuştum. İlk reglimi Kasım ayında olmuştum. Doktorum 3 ay düzensiz regl olabilirsin demişti. Reglim 11 gün gecikti, kaset testler negatif. Doktoruma kaç gün gecikme normal 10 gün geciktim diye sorduğumda, kanda gebelik baktıralım negatifse idrar sökücü baslayabilirsin dedi. Bu sabah kan vermeye gidicem, pozitif çıkması için dua ediyorum çok istiyorum ama olsaydı da kaset te çıkardı. Sökücü de kullanmak istemiyorum. İki ucu boklu değnek derler ya Rabbim hepimizin gönlüne göre versin

Ne cikti sonucunuz

Kızlar merhabalar. Bu ay başında mantar tedavisi oldum. Şimdi adetime 10 gün var. Bekleyip göreceğiz bu ay tuttu mu tutmadı mı

Adet gecikmesine rağmen test negatif çıkabilir, geç Döllenme diye birşey var, 5 sene önce doğum yaptım, adetim 1 hafta gecikene kadar negatifti
Merhabalar canım ve bu mesajı okuyan arkadaşlar durumuma yorum yazarsanız sevinirim yoksa kafayı yiyecem ben de gecikme var durum şu 17 gün adetim gecikti 2 hafta önce kadın doğuma gittim yumurtalıkların ve rahmin çok iyi ama tüpler kapalı olabilir rahim filmi çekelim adetin bitince dedi ama adet olmadım kan ve idrar testi yaptım negatif en son 25 kasimdi yumurtalama günüm bunu değerlendirdik tekrar yumurtlama günüme de bir gün felan kaldı son bir haftadir affedersiniz özür dilerim âdet olacak gibi ağrılarım var lavaboya gidiyorum ama bir şey yok böyle bir durum yaşayan oldu mu ? Delirecem artık yaaaa

Adet gecikmesine rağmen test negatif çıkabilir, geç Döllenme diye birşey var, 5 sene önce doğum yaptım, adetim 1 hafta gecikene kadar negatifti
Merhabalar canım ve bu mesajı okuyan arkadaşlar durumuma yorum yazarsanız sevinirim yoksa kafayı yiyecem ben de gecikme var durum şu 17 gün adetim gecikti 2 hafta önce kadın doğuma gittim yumurtalıkların ve rahmin çok iyi ama tüpler kapalı olabilir rahim filmi çekelim adetin bitince dedi ama adet olmadım kan ve idrar testi yaptım negatif en son 25 kasimdi yumurtalama günüm bunu değerlendirdik tekrar yumurtlama günüme de bir gün felan kaldı son bir haftadir affedersiniz özür dilerim âdet olacak gibi ağrılarım var lavaboya gidiyorum ama bir şey yok böyle bir durum yaşayan oldu mu ?

Kızlar geven hafta 1.2 cıktı kan degerın bugun yine yaptırdım 2.9 cıktı ve 8 gündür gecikti adetim iyce bunladım artık
Son durumunuz nedir? Ben de aşılama oldum 14. Gün 1.2 çıkmıştı. bugün adetim 2 gün gecikti doktora gittim kan verdim ama ultrasonda 5 cm lik kist var dedi büyük ihtimal gecikme ondan da olabilir daha önce de 7 gün gecikmişti. 2 tane 8 cm lik kist olmuştu çünkü

Ben adet oldum 8 gün sonra o ay yasmin kulanmısdım büyük ihtimal ondan gecikti

Merhaba, adetime 3 gün kala test yaptırdım beta hcg 5.3 çıktı sizce hamile olabilir miyim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…