Adetin gecikmesine rağmen testi negatif çıkıp hamile olan kimse var mı?

her gün idrar testi yapıyorum ben de çok takıldım
Ya işin kötüsü ben doktora da gittim. Hem üstten hem alttan vajinal ultrasonla baktı. Gebelik yok dedi. Yara, iltihap gbi bit şey söyledi. Antibiyotik ve söktürücü verdi hatta. Ama hadi gebelik varsa diye korkumdan tedaviye bile başlayamıyorum. Ve kontrolüm var, ilaçlara da başlamak zorundayım. Ama çok çok kararsızım ya.

İltihap kaynaklı bir gecikmede olabilir. Çok geçmiş olsun

Yani o bölgedeki bir rahatsızlık gecikmeye sebebiyet verebilir
Anladım yarın dA idrar testi yaparım olmazsa, negatifse de başlarım herhalde ilaçlara. Ya sadece söktürücü verse kullanmayacaktim kendiliginden adet olmayi bekleyecektim ama iltihap yara var gibi şeyler söyleyip antibiyotik de verince mecbur şimdi kullanacağım. Ama içim hiç rahat da degil. Yarın 19.gun olacak yarın da negatif çıkarsa hala hamilelik riski var mıdır ki

Yani çok değişik şeyler okuyorum burada. Ben de çok etkileniyorum. Yanlış yönlendirmek istemem. Tekrardan bir doktora gözükün dilerseniz.

Kızlar merhaba gecikmemin 10. Günü hala adet olmadım bende 2 3 günde bir test yapıyorum negatif kasık ve bel ağrım var göğüslerim çok hassas arada midem bulanıyor adet tarihimde çok az kahverengi lekelenmem oldu 2 3 gün sürdü bidaha gelmedi akıl almak istedim sizce nedir

Merhaba. Benm de gecikmenin 19.gunu bugün ve regl oldum. Benm de testler hep negatifti ama kasil bel ağrısı filan yoktu. Gogus hassasiyeti varsi biraz. Mide bulantısı da yoktu

Gözünüz aydın, istediğiniz gibi bebiş yokmuş
Evet çok şükür. Ya normal adet gibi de gelemiyor bir türlü. Kahverengi ve camurumsu gibi. Yara, iltihap gibi bir şey var dedi doktor. Antibiyotik de verdi. Reglim tam sokulsun diye, antibiyotik de içemiyorum belki adeti keser diye. Antibiyotik etkiler mi kanamayı azaltır mi

Merhabalar,bence doktor verdiyse kullanın, bende geçen ay antibiyotik kullandım 4 gün geciktirdi ama regl olduktan sonra feci kanamam oldu söküldü yani,kullanın siz

Merhabalar,bence doktor verdiyse kullanın, bende geçen ay antibiyotik kullandım 4 gün geciktirdi ama regl olduktan sonra feci kanamam oldu söküldü yani,kullanın

Merhabalar,bence doktor verdiyse kullanın, bende geçen ay antibiyotik kullandım 4 gün geciktirdi ama regl olduktan sonra feci kanamam oldu söküldü yani,kullanın siz
Teşekkür ederim bilgi için. Ben de kullanayım o zaman. 2 3 gündür erteliyorum zaten. Bugün baslayayim

Teşekkür ederim bilgi için. Ben de kullanayım o zaman. 2 3 gündür erteliyorum zaten. Bugün baslayayim
Tabiki kullanın keser diye düsünmeyin inanın iltihap vs bende çok vardı benim 3 ay reglim azalmıştı kanamam az oluyordu 41 yaşındayım menopoz başlangıcı sandım doktora gittim iltihap dendi ilaçların üzerine reglim eskiye döndü, hiç ihmal etmeyin

Ya benm de ne oluyor öyle anlamadim. Zaten bundan önceki adet dongum de 21 19 24 16 idi. Yani erken gelmeye başlamıştı. Sonra tam 2 ay düzene girdi. Bu ay da 42.gun regl oldum. Hormon testi, smear testi filan yapıldı. Umarım ciddi bir şey yoktur ve sadece iltihap vardır

Bende hormon testi yaptırdım bir şey çıkmadı, sadece bende iltihap varmış ondan ,çok düzensiz ve kısa sürüyordu reglim çok şükür geçen ay düzeldi, iltihap çok etkiliyor ve inanin bu sıralar çok duyuyorum gecikme etrafimdanda ,kız kardeşim 23 yaşında bekar ve 25 gün gecikme yaşadı ani hava değişimide etkiliyor sanki

Ay inşallah belki benim de sadece iltihaptandir da düzelir. Doktor bana da dedi, yara ve iltihap görüyorum diye. Yara görünce de smear testi yaptı. İnşallah hormon testi de smear da temiz çıkar.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…