Adetin gecikmesine rağmen testi negatif çıkıp hamile olan kimse var mı?

Benimde dün adet olmam gerekiyordu olmadım bugunde hala olmadım herhangi adet belirtisi de yok normalde erken yada gunu gununde olurdum test yapmak da istemiyorum negatif çıkar diye bu ay herkesn adet geçilmiş galıba

Benim de 10 gün gecikti diğer ayda 12 gün oldum adet uzun sürdü ondan mı olmadım daha bilemiyorum
Benm de geçen ay hayatımda ilk kez 7.gun filan leke halinde geldi hep 3 en fazla 4 gün sürerdi. Ben de sizin gbi düşündüm, bağlantılı olabilir mi diye. Bugün de 12.gunum gecikmenin. Siz kan tahlili yaptınız mi

Yok yaptırmadım benm de 10 gün sürdü daha tık yok test yaptım negatif kist mi var anlmadm

Negatif ya kist var yada diğer aydan dolayı böle oldum bu hafta da olmazsam gidicem

Eklentiler

• image.jpg
    106,3 KB · Görüntüleme: 162
İnşallah bir an önce oluruz, sanırım söz de istemiyorsunuz. Umarım geç döllenme filan değildir ikimizin
Yok yani varsa basım gözüm üstüne ama çocuk düşünmüyoruz suan küçük bitane var 2 yasında hayırlısı olsun hakkımız da sizkaset test yaptınız mı hiç

Hanımlar doktorum duphaston kullan dedi. Ama bende extra bi ilaç kullanmayım vücuduma hormon girmesin diyordum. Tarlusal farlutal kullanmiştim ama bunun içerigide ayniymis sanirim. Duphaston kullanan var mi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…