Adetin gecikmesine rağmen testi negatif çıkıp hamile olan kimse var mı?

lunamovas

GECE her şeyi karartsa bile AY'I karartamazdı…
Kayıtlı Üye
30 Kasım 2022
1.137
408
35
Merhabalar. Ben yeni üye oldum. 13 kasımda yumurtladığımı düşünüyorum çünkü 13, 14 ve 15 kasımda yumurta akı kıvamında uzayan akıntım oldu. Dolaysıyla 29 kasımda adet olmam gerekiyordu . Normalde 28-31 arasında adet oluyorum. Yalnız geçen ay ilk defa adetim 33.günde geldi… şimdi bu ay 32 gün oldu adet olmadım. Takvime göre 1 gün gecikmiş, test yaptım ama negatif. Bir kaç gündür adet belirtilerim var. kasık batmalar, hafif ağrılar, bel ağrısı… sormak istediğim şey ise eğer ki ben 13 kasımda yumurtladıysam yumurtlamanın 14.günde kesin adet olmam gerekir miydi? Testi erken mi yaptım acaba? Yardımcı olabilecek kimse var mı? Adet geciktiği halde testi negatif çıkıp hamile olan var mı?ç

Güncelleme: hamile değildim kızlar. Hamile kaldığım ay adetime 4 gün kala negatif 3 gün kala ise çok silik çizgi çıktı. Sonraki günler koyulaştı.

Son düzenleme:
Adet gecikmesine rağmen test negatif çıkabilir, geç Döllenme diye birşey var, 5 sene önce doğum yaptım, adetim 1 hafta gecikene kadar negatifti
Gerçekten mi? Yarın da adet olmazsam cuma günü ilk idrarla tekrar deneyeceğim. İnşallah bu sefer pozitif görürüm

Gerçekten mi? Yarın da adet olmazsam cuma günü ilk idrarla tekrar deneyeceğim. İnşallah bu sefer pozitif görürüm
Evet hatta bat a göre beklenen doğum tarihim geldi ben hala ne nişan ne suyum gelmişti. Geç döllenme olmasına bağlıyorum doğum haftalarım doldu oğlum gelmiyordu bi Türlü.. seni umutlandırmak istemem boş yere ama böyle birşey mümkün yani. Allah sana ve tüm isteyenlere en kısa zamanda nasip etsin inşallah

Çok teşekkür ederim. Amin

Yumurtlama günlerimiz aynı canım şuan bende aynı durumdayım 1 gün gecikti hala yok aynı belirtiler bendede var bu sabah yaptım negatifi gördüm yarın sabah erken gebelik testini uygulayacağım. İnşallah hamişizdir ikimizde :)

Ay inşallah hamileyizdir. Ben bir gün daha bekleyeceğim. Hayırlısı olsun hakkımızda. Bilgilendirmeyi unutma sakın

Kızlaaaar bugün gecikmenin 3.günü…. Ve ben gece uykudan uyanıp test yaptım ve 5 dakika bekledim birşey göremeyince dolaba koydum yattım… 3 saat sonra uyandım ve teste baktım ki silik çizgi var… daha önce testlerim nekadar uzun süre beklerse beklesin böyle bir çizgi hiç çıkmamıştı… acaba gerçekten hamilemiyim ya??? Çok heyecanlandım uyku sersemi o çizgiyi hemen görememiş olabilir miyim ki?????

Ben de şuan aynı durumdayım 1 gün geçti negatif kan verirseniz lütfen buraya yazın
Ben bir hafta gecikmeden kan vermek istemiyorum ya… bekleyeceğim… adet olmazsam haftaya çarşamba kan vermeye giderim inşallah. Sizde birkaç gün daha bekleyip sonra test yapın bence.

Yarın sabah aç karinla bidaha yap canım 5 dk icinde verilen cevap doğrudur. Geçen ay benimde böyle olmuştu ama bebek yoktu bekleyince kuruma çizgisi oluyo

Yarın sabah aç karinla bidaha yap canım 5 dk icinde verilen cevap doğrudur. Geçen ay benimde böyle olmuştu ama bebek yoktu bekleyince kuruma çizgisi oluyo
Tamam yarın birdaha deneyeceğim inşallah. Gelişmeleri yazarım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…