Adetin gecikmesine rağmen testi negatif çıkıp hamile olan kimse var mı?

Benim de tüp bebekle bir oğlum var Allaha şükür, yaşım 42. Oğlum kardeş çok istediği için istiyorum ben☺️ Allah herkesin istediğini nasip etsin🤲🏻 3-4 hafta gecikmeyle pozitif olanları okudukça ben de ümitleniyorum açıkçası. Tabi istemiyorsanız sizin daha çok kafanızı karıştırıyordur.
Aynen istemeyip beklemek bence daha da kötü. Bugün de 10 gün geçti. Bugün kan testi yaptım, o da negatif. Artık hamilelik yoktur denilebilir mi ya

Aynen istemeyip beklemek bence daha da kötü. Bugün de 10 gün geçti. Bugün kan testi yaptım, o da negatif. Artık hamilelik yoktur denilebilir mi ya
Bende aynı durumdayım 29 ekim son aderim bugünde olmazsam adetim 15 gün geçmiş olacak 12. Idrar testi yaptım tek çizgi cıktı ağrım vs yok sadece idrara sık çıkıyorum

Bence bir kadın doğum uzmanına görünün. Enfeksiyon veya stres kaynaklı gecikme olabilir.
Yok zaten doktora kesin gidecegim de acaba birkaç gün daha bekleyip yeni bir kan testi yapmaya gerek var mı. Bir kez daha kan testi yapıp gideyim doktora kesin olsun diye düşündüm. Gerek yok mu başka kan testine?

Yok zaten doktora kesin gidecegim de acaba birkaç gün daha bekleyip yeni bir kan testi yapmaya gerek var mı. Bir kez daha kan testi yapıp gideyim doktora kesin olsun diye düşündüm. Gerek yok mu başka kan testine?
Gittiğinizde zaten tekrar kan testi isteyecektir doktor.

Merhaba benim de adetim 10 gün gecikti test yaptım negatif geçen ayda 12 gün sürdü onunla ilgilisi var mıdır

Eklentiler

• 1670710346740.png
    1670710346740.png
    624,8 KB · Görüntüleme: 172
Tabi yazarım amin inşaallah hayırlısı neyse o olsun 8 yaşında ve 23 aylık kızım var bi yanım çok zorlanirsin diyo bi yanımda olsa diyo hayırlısı neyse o olsun 🤲😍
İnşallah en hayırlısı olur hakkınızda:
Anladim, hafta içi o zaman gideyim ben. Çünkü gelmemesi de beni baya stres yaptı. Hem o zamn da netleşir artık. Teşekkür ederim cok

Merhaba benim de adetim 10 gün gecikti test yaptım negatif geçen ayda 12 gün sürdü onunla ilgilisi var mıdır
Adet gecikmenizin nedenini ancak kadın doğum uzmanı belirleyebilir. İki ay üst üste gecikme varsa stres veya enfeksiyon sebepli olabilir.

Merhabalar
Bende 1.5 yıllk evliyim 1 Yıldır çocuk istiyoruz.
3 hafta önce doktora gittim ve 2,5 cm kistim olduğunu öğrendim. Bu yüzden gebelik zor olabilir dedi doktor. 6 aralık adet tarihimdi fakat hala olmadım. 28 kasımda ovülasyon testinde pik çıktı ve değerlendirdik. Şu an adet olacakmışım gibi ağrılarım oluyor. Dün test yaptım negatif çıktı. Sizce geç döllenme olmuş olabilir mi ?

Merhabalar
Bende 1.5 yıllk evliyim 1 Yıldır çocuk istiyoruz.
3 hafta önce doktora gittim ve 2,5 cm kistim olduğunu öğrendim. Bu yüzden gebelik zor olabilir dedi doktor. 6 aralık adet tarihimdi fakat hala olmadım. 28 kasımda ovülasyon testinde pik çıktı ve değerlendirdik. Şu an adet olacakmışım gibi ağrılarım oluyor. Dün test yaptım negatif çıktı. Sizce geç döllenme olmuş olabilir mi ?
En net sonucu kan testi veriyor, gerçi o bile yanıltabiliyor. Biraz daha bekleyip kan tahlili yaptırmanızı öneririrm.

Bende pcosluyum,14 ay oldu dogum yapali. Doğum öncesi rüzensizdi son alti aydir düzenli gidiyordu. Bu ay 10 güne yakin oldu hala regl olmadim. Olmadiysa bari pozitif göreyim diyorum iki test yaptim negatif. Kan vermek istemiyorum negatif nasilsa diye 😤

Bende pcosluyum,14 ay oldu dogum yapali. Doğum öncesi rüzensizdi son alti aydir düzenli gidiyordu. Bu ay 10 güne yakin oldu hala regl olmadim. Olmadiysa bari pozitif göreyim diyorum iki test yaptim negatif. Kan vermek istemiyorum negatif nasilsa diye 😤
Benm 12 gün geçti hala adet olamadim. Bu ay herkesin başına gelmiş sanırım ya:KK43:

X