Adetin gecikmesine rağmen testi negatif çıkıp hamile olan kimse var mı?

Kasım ayında adet olmam gerekiyor du ama olmadım benimde kasıklarım belim ağrıyordu test yaptım negatif çıktı bunca sene hep düzenli olan âdetim bu ay gelmedi

Birsey merak ettim akıntı göğüs şişmesi hassasiyet gibi belirti oldu mu bu süreçte

Birsey merak ettim akıntı göğüs şişmesi hassasiyet gibi belirti oldu mu bu süreçte
Hiçbir şey olmadı
Ne adet belirtisi yaşadım ne gebelik belirtisi
Kasık batması, göğüs hassasiyeti, bel ağrısı vs hiçbiri olmadı
O yüzden hamileliği direkt elemiştim

Merhabalar, benim de adetim 10 gün geçti. 8. gün kan testim negatif çıktı. Ne adet belirtisi var, ne hamilelik. Her ay çok düzenli olmasına rağmen ilk defa olan bu gecikmeye anlam veremiyorum. Sabah ilk idrarla tekrar test yapacağım.

Sonucu buraya yazar mısınız aynı durumdayız da

Gecikmenin 7. Gününde kan testi verdim 2 çıktı yani negatif ama şuan 11. Gün ve ben hala adet olamadım 10. Günde kaset gebelik testi yaptım negatif

Kizlar merhabalar son adet günüm 31 Ekim ovulasyon testi yaptim bu ay ve adetime 6 gün kala yumurtlama oldu Kasım 24 yumurtlamaydi 25 ve 26 çatlamadyi hala adet olmadım dun kahve akintim geldi ama sökulemedim bugün baktım hala yok gelen giden az önce test yaptım negatif bugün 9. Günü gecikmemin sizce ihtimal var mi

Gecikmenin 7. Gününde kan testi verdim 2 çıktı yani negatif ama şuan 11. Gün ve ben hala adet olamadım 10. Günde kaset gebelik testi yaptım negatif
Ben de aynı durumdayım 5.gun kaset gebelik testi negatif 6.gun kan testi negatif, 8.gun kaset test negatif, bugün 9.gun ama hala adet olmadim ya. Siz de hala adet olmadınız değil mi

Negatif Adet söktürücüye de başladım. 5 güne kadar olmazsa tekrar doktora gideceğim.
Ya ben de pek geç döllenme konusunu bilmem ama buradaki arkadaşlar geç döllenmeden bahsediyor. Testlerde 7,8.gun negatif çıkıp sonradan pozitif çıkanlar varmış. Bu yüzden söktürücü içmeyin diyorlar. Ben de sizin gibi şuan adetimin gecikmesinin 9.gunu. 2 idrar 1 kan testi yaptım negatif ama hala adet olmadim. Ki her zaman erken olurdum. Ben de geç döllenme olabilir mi acaba dedim kendi kendime. Sizin de geç döllenme olabilir mi acaba

Ben de acaba geç döllenme mi dedim ama bilemiyoruz işte. Söktürücü progresteron hormonu zaten. Hamilelik yoksa adet olmayı sağlar, hamilelik varsa bebeğin düşmesini engeller. Olumsuz birşeye sebep olmuyor yani.

Ben de acaba geç döllenme mi dedim ama bilemiyoruz işte. Söktürücü progresteron hormonu zaten. Hamilelik yoksa adet olmayı sağlar, hamilelik varsa bebeğin düşmesini engeller. Olumsuz birşeye sebep olmuyor yani.
Sizin kaç gün geçmişti, kan testi yapmıştınız değil mi

İnşAllah güzel haberlerler alırsınız,
Bir çocuğum var çok şükür, şuan düşünmüyorum. Umarım negatif sonuc alırım. 2 idrar 1 kan testi negatif ama hala adet olmadığımdan çok stresliyim, valla oturduğum yerde duramıyorum stresten. Hepimiz için hayırlısı. Bir diyorum 8.gunde geç döllenme de olsa çıkardı, bir diyorum kendini kandırma. Hakkımızda hayırlısı. Allah isteyen herkese nasip etsin

Benim de tüp bebekle bir oğlum var Allaha şükür, yaşım 42. Oğlum kardeş çok istediği için istiyorum ben Allah herkesin istediğini nasip etsin 3-4 hafta gecikmeyle pozitif olanları okudukça ben de ümitleniyorum açıkçası. Tabi istemiyorsanız sizin daha çok kafanızı karıştırıyordur.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…