Adetin gecikmesine rağmen testi negatif çıkıp hamile olan kimse var mı?

Merakla okudum sonuç ne oldu diye üzüldüm sizin adınıza
İnşallah en yakın zamanda gelir bebis.
Benim de bugün gecikmenin 3.gunu ama gelen giden yok testlerim de negatif adet olmayı bekliyorum
Şuan normal bir adet kanaması yaşamıyorum. Çok değişik geldi. Açık renk az az kan geliyor. Genelde peçeteyle silince. Normalde yoğun bordo renginde oluyor adetim… hayr olsun bakalım….

Şuan normal bir adet kanaması yaşamıyorum. Çok değişik geldi. Açık renk az az kan geliyor. Genelde peçeteyle silince. Normalde yoğun bordo renginde oluyor adetim… hayr olsun bakalım….
Konuyu en baştan beri takip ediyorum. Gebelik testinde cizgi görünce cok sevinmiştim ama sonra hastalandim yazmışsınız. Şu an kanamanız normale döndü mü yada belki yerleşme kanamasıdır inşallah

Konuyu en baştan beri takip ediyorum. Gebelik testinde cizgi görünce cok sevinmiştim ama sonra hastalandim yazmışsınız. Şu an kanamanız normale döndü mü yada belki yerleşme kanamasıdır inşallah
Normal adetim gibi değil kıvamı rengi falan ama belli ki adet olmuşum. Emin olmak için bir test daha yapmıştım ama negatif çıktı… hayırlısı

Arkadaşlar sağlık ocaginda kan verilse ne kadar süre sonra sonuç çıkıyor ayni gün sonucu alabiliyor musunuz

Üç gün gecikti ama hep düzenlidir ve baya sulu akıntım var ama test yaptm bu sabah negatif bilemiyorm yani
Bebek düşünmeye başladığımızdan beri benimde adetim 2-3 gün gecikiyor. Artık 1 hafta gecikme yaşamadan test yapmayacağım(dedi ve yaptı) …

Bebek düşünmeye başladığımızdan beri benimde adetim 2-3 gün gecikiyor. Artık 1 hafta gecikme yaşamadan test yapmayacağım(dedi ve yaptı) …
Valla benim ilk kez oldu canım of cidden o kadar karmaşık şeyler hissediyorm ki sabah tekrar test yapacam bı umut silik çıkar belki testte görmeden kanda vermek istemedim açıkçası. Seninde mı geçti adetin canım

3 gün gecikmişti canım.. bir testimde silik çizgi çıkmıştı saatler sonra .. sonrada adet oldum kuruma çizgisiymiş demekki… inş sen hamilesindir canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…