Adetime 3 gün var, belirtiler basladı idrar testi yapmalımıyım?

canım bendee aynı senin durumundayım bugün 7.gün benim yarın adetimin ilk günü ilk idrarımla test yapıcam bakalım 8 gündee cıkar umarım... günlerdir bekle bekle öldümm, psikolojik olarak hamile gibiyim hazırladım kendimi, negatif cıkarsa cok üzülücem biliyorum..

sanki içimden bir his hamile değilsin boşuna ümitlenme diyor ama

canim insallah hamilesindir
o hisler psikolojik olarak etkilenmemisse cok dogru..
benim bir dusugum oldu bebisim dustugunde hissetmistim gitti diye ve gecen ay doktorum hata yapti kan pozitif dedi ve ben 10 gun boyunca hamile olmadigimi hissettim oyle ogrendim..

birde anlamadıgım sol kasıgımda agrı war ilişkiye girerken özellikle mahfediyo beni..

canim goguslerinde damarlarinda yesillenmeler oluyorsa,agzinda demir tadi oluyorsa hamile olabilirsin.
ki ins.hamilesindir ama psikolojikte olabilr.
hayirlisi olsun canim..
rabbim isteyen herkese hayirlisini varsin.

suanda hicbişey hiissedemiyorum cok stresliyim ( gögsümün ucunda degisiklik oldu bunu görebiliyorum sabah erken kalkıp testi yapıcam kızlar içimde bi süphe war hamile degilim sanki gerci 8 9 günde döllenme olurmu idrarda gözükürmü onuda bilemiyorum

hayırlısı olsun cnm.inş.hamilesindir

canım test yaptınmı merak ettim.
gecen ay benimde adetim 3 gün gecikmeli geldi bütün belirtileride yaşamıştım halbuki
psikoloji öyle birşeyki normal hamile bi kadın bu kadar yaşayamaz yani belirtileri.
ama inş sen hamilesindir.

kızlar yaptım malesef hamile değilim ama hala belim ve kasıklarım fena agrıyor.. 1 haftaya yakın kırmıızılar gelmezse tekrar yapıcam

kızlar yaptım malesef hamile değilim ama hala belim ve kasıklarım fena agrıyor.. 1 haftaya yakın kırmıızılar gelmezse tekrar yapıcam

sanki testi biraz erken yapmışsın gibi geldi bana ve hamilesin gibi geliyo bana inşallah öyledir canım

daha erken. vucut her seferinde hamile olsanızda , adet olacakmışşınz gibi belirtier verir. beklemekte fayda var.

Cnm herkes aynI degil belki gelmez adetin
benim 1 dusugum oldu ozaman adetim gectikten 2 gun sonra ogrenmistim ama bu sefer adetime 3 gun varken test yapmaya basladim ilk gun golge gibiydi dun daha belirgin pembeydi bugun simdi yaptim (burda sabah) cok cok belirgin cikti artik..

Stres yapmayi biraktiginiz an bebisiniz geliyor inanin bana bak benim hemen olmus .. Halen inanamiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…