Adetime 11 gün kala test pozitif olabilir mi?

ceku625

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
16 Eylül 2024
46
20
Kızlar merhaba. Daha adetime 11 gün var bat 27 Eylül. Fakat 4 gündür hiç yaşamadım bel ağrısı ve sol yumurtalığımda ağrı hissediyorum. Enfeksiyon olabileceğini düşündüğüm için pek umutlanmamıştım ama enfeksiyona dair başka bir belirtim yok ve çok yaşadım daha önce. Bu sabah doktora mı gitsem maydonoz suyu mu içsem düşünceleriyle savaşırken birden test yapmak aklıma geldi ve ilk idrarla testimi yaptım. Zamanlayıcı da açarak takip ettim 40 saniyede ikinci çizgiyi gördüm. Yine de çok umutlanmak istemiyorum çıplak gözle daha net görebiliyorum ama sizce de çizgi var mı? bu kadar erkenden belli olur mu gerçekten? Daha önce yaşayan arkadaşlar var mı beni aydınlatabilir misiniz? Hiç gebelik yaşamadım 1 senelik evliyim 2 aydır korunmuyoruz. Tecrübelerinize ihtiyacım var

Eklentiler

• IMG_20240916_115435.jpg
    IMG_20240916_115435.jpg
    30,3 KB · Görüntüleme: 102
  • IMG_20240916_113718.jpg
    IMG_20240916_113718.jpg
    45,7 KB · Görüntüleme: 101
Kızlar merhaba. Daha adetime 11 gün var bat 27 Eylül. Fakat 4 gündür hiç yaşamadım bel ağrısı ve sol yumurtalığımda ağrı hissediyorum. Enfeksiyon olabileceğini düşündüğüm için pek umutlanmamıştım ama enfeksiyona dair başka bir belirtim yok ve çok yaşadım daha önce. Bu sabah doktora mı gitsem maydonoz suyu mu içsem düşünceleriyle savaşırken birden test yapmak aklıma geldi ve ilk idrarla testimi yaptım. Zamanlayıcı da açarak takip ettim 40 saniyede ikinci çizgiyi gördüm. Yine de çok umutlanmak istemiyorum çıplak gözle daha net görebiliyorum ama sizce de çizgi var mı? bu kadar erkenden belli olur mu gerçekten? Daha önce yaşayan arkadaşlar var mı beni aydınlatabilir misiniz? Hiç gebelik yaşamadım 1 senelik evliyim 2 aydır korunmuyoruz. Tecrübelerinize ihtiyacım var
Çizgi var gibi ama 11 gün kala çıkması zor regliden. Belki erken yumurtlamışsınızdır ve o tutmuştur

Çizgi var gibi ama 11 gün kala çıkması zor regliden. Belki erken yumurtlamışsınızdır ve o tutmuştur
Cevap için çok teşekkür ederim. Ovulasyon testlerim bu şekildeydi. İşin garibi ayın 9 unda biraz daha belirgin olduğu dönemde test yapmadan önce ben kesin yumurtladım diye düşünüyordum hatta teste rağmen o günleri de değerlendirdik çünkü yoğun akıntım ve kasığımdaki ağrılar bana bunu düşündürdü ama testte ayın 13 ünde pozitif gördüm ve hiçbir belirtim yoktu. Bir önceki regl dönemimde hayatımda ilk defa gecikme yaşadım

Eklentiler

• IMG_20240916_130216.jpg
    IMG_20240916_130216.jpg
    54,3 KB · Görüntüleme: 89
Benimde bat 27eylül ve benimde acayip bel ağrısı + regl olcakmışım gibi kasıklarımda ince ince sancı memitolar büyüdü ve ağrılı bende üşüttüm diye düşünüyorum kekik çayı içeyim diyorum sonra ya hamileysem düşürür diye içemiyorum napcaz anacım biz 🤦🏻 10 aydır deniyoruz olmuyor

Merhaba ikinci çizgi çıkmış ama bi kan testi vermenizi öneririm 11 gün var benimde ama varsa bile imkansız çıkması diye düşünüyorum

Aynı ben de o durumdayım ama hamilelik düşündüğümden beri sürekli patikle geziyorum bu havalarda 😄 Umarım ikimiz de pozitifi görürüz buraya güncelleme yaparız 💓

Merhaba ikinci çizgi çıkmış ama bi kan testi vermenizi öneririm 11 gün var benimde ama varsa bile imkansız çıkması diye düşünüyorum
Evet haklısınız ama insan bir garip oluyormuş gerçekten hep forumda geziyordum ve okuyordum gerçekten hayatımda ilk defa yaşadığım bi duygu insan sabırsızlanıyor

Öyle mi artımed bu test evet eczaneden almıştım. o zaman çok hevelenmeyeyim ben teşekkür ederim bilginiz için

Ay teşekkür ederim ben baya tecrübesizim bu konuda. Biraz daha bekleyip predictor falan alayım çok sağ ol

Rica ederimmm 🥲 yeni sipariş ettiğim testte başka bir marka bakalım deneyimleyip göreceğim😁
Canım sende durumlar nasıl bat aynıydı belirtiler aynıydı. Ben hala beklemedeyim. Belirtilerim kasık- bel ağrısı, üst bacak kemiklerim ağrıyor, beyaz akıntı ve afedersin gaz + sık idrara çıkma yaşıyorum. Bel ağrısını sadece adete 1-2 gün kala yaşardım daha önce hiç yaşamamıştım ve gebelik düşündüğümden beri hiç iş yapmıyorum ağır kaldırmıyorum kendimi zorlamıyorum. Göğsümde bir iki damarlanma fark ettim fakat öncesinde de var olabilir hiç dikkat etmemiştim. Göğüs hassasiyeti yaşamıyorum şu an için kaldı 9 gün ama asla geçmek bilmiyor. Predictor ve bebe time markasına ait test aldım fakat biraz daha zaman geçmesini bekliyorum yapıp üzülmek istemiyorum. Eğer gebe değilsem büyük ihtimalle enfeksiyon çıkacak yine ve ben bu enfeksiyon işinden çok sıkıldım 🥹

Son düzenleme:
Canım sende durumlar nasıl bat aynıydı belirtiler aynıydı. Ben hala beklemedeyim. Belirtilerim kasık- bel ağrısı, üst bacak kemiklerim ağrıyor, beyaz akıntı ve afedersin gaz + sık idrara çıkma yaşıyorum. Bel ağrısını sadece adete 1-2 gün kala yaşardım daha önce hiç yaşamamıştım ve gebelik düşündüğümden beri hiç iş yapmıyorum ağır kaldırmıyorum kendimi zorlamıyorum. Göğsümde bir iki damarlanma fark ettim fakat öncesinde de var olabilir hiç dikkat etmemiştim. Göğüs hassasiyeti yaşamıyorum şu an için kaldı 9 gün ama asla geçmek bilmiyor. Predictor ve bebe time markasına ait test aldım fakat biraz daha zaman geçmesini bekliyorum yapıp üzülmek istemiyorum. Eğer gebe değilsem büyük ihtimalle enfeksiyon çıkacak yine ve ben bu enfeksiyon işinden çok sıkıldım 🥹
Aynı belirtilerimiz memeler davul gibi belim kırılıyor ve dizlerim kemiklerim çok ağrıyor kasıklarım regl olcakmışım gibi şimdi internetten sipariş ettiğim test geldi onu yaptım

X