Adetim 3 gün geçti, geç döllenme olabilir mi, ovülasyon adete yakın çıkmıştı..

Kizlar benimde aynı 21 günde bir adet oluyorum hiç şaşmaz günüm gecikme asla yaşamam adete 1 gün kala kan verdim negatif çıktı bugün 2 ci günüm akşam üzeri idrar testine yaptim negatif çıktı yarın 3 günüm olcak sabah ilk idrarla yapicam inşallah çıkar göğüs uçlarım hassas çok böyle olmazdı benimde kasiklarimdada arar ara batmalar oluyor

Üzmek istemem ama kanda çıkmazsa genelde negatif oluyor, hayırlısı olsun hakkınızda

Adete 1 gün kala yaptırmıştım
Takip edin yine de ama bazen vücudumuz da tepki veriyor gebelik beklediğimiz için, ben de benzer süreçlerden geçtim kan verdim üstüne test yaptım hatta testin biri silik çıktı ama kan en doğru sonucu veriyor genelde , yine de inşallah gönlünüze göre olur hayırlısı olsun hakkınızda

İnşallah hayırlısı benim yumurta rezervi düşük demişti doktor sonra İnternete doktor mfk diye kadın doğum cu var onun ilaç takvisi vardı yumurta rezervi için ona kullanma ya başlamıştım eşimle beraber ona sordum gecikti diye 5 gün sonra yap dedi testi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…