Adetim 3 gün geçti, geç döllenme olabilir mi, ovülasyon adete yakın çıkmıştı..

kafamda sorular

Üye
Kayıtlı Üye
12 Haziran 2022
150
30
29
Kızlar merhaba, bu ay ilk kez ovülasyon testi denedim, adetime 10 gün kala çatlama oldu o günleri değerlendirdik, şimdi de adetim 3 gün geçti hala adet olmadım. Bu sabah ilk idrarla normal kaset test yaptım negatif çıktı , geç döllenme olabilir mi, bir bilginiz var mı? Şimdiden teşekkür ederim

Yumurtlama geç olduysa döllenme de geç olmuştur eğer olduysa canım bence testi tekrarla bir iki gün sonra reglin gelmezse şu an kaset değil de erken gebelik yaparsan daha doğru sonuç verebilir yumurtlama regl arasında 14 sabit gün oluyo genelde

Canım bende seninle aynı durumdayım adetim gecikeli 3 gün oldu akıntım beyaz sarı arası bişey idrar testi yaptım ama negatif..

Erken gebelik daha mı net sonuç verir diyorsunuz normal kaset teste göre, teşekkür ederim yorumlarınız için
Canım bende seninle aynı durumdayım adetim gecikeli 3 gün oldu akıntım beyaz sarı arası bişey idrar testi yaptım ama negatif..
inanamıyorum ,aynısı bende de var , akıntım var aynı şekilde ara ara da kaşık ağrısı , onun dışımda belirti de çok belli değil , erken gebelik deneyeceğim sanırım . Siz denediniz mi?

Ben erken gebelik denemedim gecikmem tam 7 gün olsun kan testi yaptırmayı düşünüyorum. Göğüs ağrımda var benim canım

Adetine 10 gün kala catladiysa çatlaması dan 14 gün sonra adet olursun zaten normalde adet tarihin değişir yumurtlamaya göre yani henüz gecikme falan yok:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…