Adetim 3 gün geçti, geç döllenme olabilir mi, ovülasyon adete yakın çıkmıştı..

Adetine 10 gün kala catladiysa çatlaması dan 14 gün sonra adet olursun zaten normalde adet tarihin değişir yumurtlamaya göre yani henüz gecikme falan yok:)

sizin dediğiniz gibi olursa adetime daha var ama benim normal düzenime göre 4. Gün bugün adetimin üzerinden , hala olmadım :
Adetine 10 gün kala catladiysa çatlaması dan 14 gün sonra adet olursun zaten normalde adet tarihin değişir yumurtlamaya göre yani henüz gecikme falan yok:)
Ama benim adetlerim hep düzenlidir ilk defa böyle karşılaşıyorum ve hala adet olmadım :) erken gebelik testi yaptım onda da ilk etapta çıkmadı üzerinden 1 saat geçince baktım silik çift çizgi çıktı 🤭

Eklentiler

• C57236F0-2027-4A10-9F88-51EF929006D7.jpeg
    C57236F0-2027-4A10-9F88-51EF929006D7.jpeg
    73,5 KB · Görüntüleme: 229
Ama benim adetlerim hep düzenlidir ilk defa böyle karşılaşıyorum ve hala adet olmadım :) erken gebelik testi yaptım onda da ilk etapta çıkmadı üzerinden 1 saat geçince baktım silik çift çizgi çıktı 🤭
Zaman geçtiğinde bı anlam ifade etmez. Arada geç yumurtlayabilirsin düzenli de olsan.. ve bu yüzden adet günün değişebilir. Yumurtlama üstünden 11 gün geçtiğinde yapsan daha da netlesir

Zaman geçtiğinde bı anlam ifade etmez. Arada geç yumurtlayabilirsin düzenli de olsan.. ve bu yüzden adet günün değişebilir. Yumurtlama üstünden 11 gün geçtiğinde yapsan daha da netlesir
Tam 13 gün geçti , erken gebelik testinde silik pozitif çıkmasına rağmen kanda negatif çıktı , anlamıyorum 😔

Geçen ay benim de erken gebelik silik de olsa pozitifti, 32 . Gün regl oldum dayanamadim
Kan da verdim. Sonuç negatif. Hiç anlamadim. Yumurtlamadan tam 14 gün sonra mi adet olunuyor bu konuyu anlamadim.

Bat 18 temmuzdu testler negatif hiç adeti geciken biri olmadım bana tuhaf geliyor geçen ay kimyasal gebeliğim oldu o etkiler mi acaba

Bat dediğiniz ne acaba? Kimyasal gebeliği bilmiyorum hiç 🤷🏻‍♀️
Bat ...beklenen adet tarihi demek en son 22 Haziran da regl olmuştum 18 temmuz da olmam gerekiyordu kimyasal gebelik te beta HCG değerlerinizin düşmesi demek gebelik var ama sağlıklı olmayınca düşük yapıyorsunuz kese oluşmadan geçen ay 27 ile öğrendim kanda sonra 67 sonra 0 oldu ve adet oldum canım

Bat ...beklenen adet tarihi demek en son 22 Haziran da regl olmuştum 18 temmuz da olmam gerekiyordu kimyasal gebelik te beta HCG değerlerinizin düşmesi demek gebelik var ama sağlıklı olmayınca düşük yapıyorsunuz kese oluşmadan geçen ay 27 ile öğrendim kanda sonra 67 sonra 0 oldu ve adet oldum canım
Ayy anladım , bu kadınların işleri gerçekten çok zor ya , Allah hepimizin yardımcısı olsun

X