Adete kaç gün kala gebelik testinde pozitif gördünüz?

Kızlar merhaba, bu konu başlığıyla ilgili okuduğum yazılar hep eski tarihliydi bende yenisi üzerinden konuşalım istedim. Regl öncesi gebelik testinde pozitifi gören oldu mu? olduysa adet tarihinize kaç gün vardı? Belirtileriniz nelerdi? Ben yine acele edip erkenden üzülmek istemiyorum. Ama merakıma da yenik düşeceğim gibi hissediyoruum :-)
reglime 2 gün kala pozitif gördüm. sürekli uyumak istiyordum, öğle aralarında bile uyuyordum ofiste. bide burnuma olmayan yemek kokuları geliyordu.

Ben adet günüm ya da bir gün sonra test yapmıştım baya belirgin bir çizgi çıkmıştı muhtemelen 3 gün önce de yapsam belli olurdu. Ancak en sağlıklısı adetten bir gün sonra bence.
hayatım boyunca reglim asla gecikmedi ve hiç gecikmeyecek hep regl olacağım gibi hissediyorum :KK70:

Arkadaşlar adetime 5gun var ve gün içerisinde bel ağrısı kas ağrısı ve mide bulantısı var 2 senedir tedavi görüyorum 3ay önce kimyasal gebelik yaşadım adet olmayı bekliyorum aşılama olacağım dua edin aşılama olmadan bu ay hamile kalayim
Bütün dualarım seninle canım, rabbim tez zamanda güzel haberler almayı nasip etsin inşallaahh

Benim gebelik beklediğim ilk ayımdı bu ay. Adete 1 hafta kala test yapmaya başladım heyecandan ve hergün hatta bazen günde 2 kere yaptım. Psikolojik olarak o kadar yordum ki kendimi bir hafta boyunca var mı yok mu diye, adet oldum rahatladım resmen. Ders oldu yani bundan sonra yapacaksam da en erken 1 gün önce ya da bat günü yaparım zaten genel olarak tavsiye edilen de bu
geçen ay aynıları söyledim kendime. hatta söz verdim en erken 3 gün önce yaparım diye ama tutamadım sözümü :KK43:

reglime 2 gün kala pozitif gördüm. sürekli uyumak istiyordum, öğle aralarında bile uyuyordum ofiste. bide burnuma olmayan yemek kokuları geliyordu.
ya bu sürekli uyuma isteği bende de var normalde olmazdı. ya da olsa bile hiç uyuyakaldığımı hatırlamıyorum. bir de dünden beri akıntılarım arttı

Merhaba kızlar benimde adetime 7 gün var ve bende sabırsızlıkla test yapmak için gün sayıyorum bu aralar akıntım arttı ve yumurtlamadan sonraki günlerde hep sağ ve sol kasığımda kısa kısa batmalar hissediyorum normalde gündüz uyuyan biri değilim ama şu iki gündür aşırı uykum geliyor gece uyumama rağmen inşallah hamileyimdir hu belirtileri yaşıyan var mı

Merhaba kızlar benimde adetime 7 gün var ve bende sabırsızlıkla test yapmak için gün sayıyorum bu aralar akıntım arttı ve yumurtlamadan sonraki günlerde hep sağ ve sol kasığımda kısa kısa batmalar hissediyorum normalde gündüz uyuyan biri değilim ama şu iki gündür aşırı uykum geliyor gece uyumama rağmen inşallah hamileyimdir hu belirtileri yaşıyan var mı
aynı şeyleri yaşıyoruz resmen. inşallah pozitif oluur

Ben3 gündür ısrarla test yapıyorum. Adetime 4 gün kaldı bugünde testim negatif 🥹 bundan sonra yapmamalıyım zaten Bolu boşuna kendimi yordum. Haftasını zaten çabuk geçer ilk adet günümde gelmezse yaparım. Hiçbir şey bizden kıymetli değil kızlar canımız sağolsun yaaa illaki olur bir şekilde

Sonunda benim kafadan gacılar buldum 15 gün var bdjajaj bugün testlerim geldi sipariş vermiştim dayanamadım yaptım 😁😁😁negatif çıkacağını bile bile.
10 aydır deniyoruz
Benim o ayki gebelik olmadı regl oldum . Şimdi gene adetime 9 gün kaldı . Gene test yapasım var :KK70: sanırım bu döngü böyle devam edecek . Hakkımızda hayırlısı

Kızlar merhaba, bu konu başlığıyla ilgili okuduğum yazılar hep eski tarihliydi bende yenisi üzerinden konuşalım istedim. Regl öncesi gebelik testinde pozitifi gören oldu mu? olduysa adet tarihinize kaç gün vardı? Belirtileriniz nelerdi? Ben yine acele edip erkenden üzülmek istemiyorum. Ama merakıma da yenik düşeceğim gibi hissediyoruum :-)
BEN ADET GÜNÜMDE ÖĞRENDİM AMA DIŞ GEBELİK OLDU ...

X