Adete kaç gün kala gebelik testinde pozitif gördünüz?

Belirti kişiden kişiye değişebiliyor..
Koku hassasiyeti
karnım çabuk acıkıyordu
Yorgunluk ve uyku hali vardı.
İdrar sıklığı vardı.
bende de 1 haftadır devam eden sürekli uyuma isteği, göğüslerde ağrı, ara ara sol kasık da batma oluyor. bir de 3 gündür durmadan ayran ve yoğurt istiyor canım. hayatımda hiç içmediğim kadar da su içtim. psikolojik mi bilmiyorum

Takvime göre 3 Eylüldü yumurtlama dayanamayıp bugün test yaptım negatif 9. gün erken sanırım ve pkos var reglim düzenli değil regli gününe kaç gün var bilmiyorum inşallah isteyen herkes pozitifi görür

Takvime göre 3 Eylüldü yumurtlama dayanamayıp bugün test yaptım negatif 9. gün erken sanırım ve pkos var reglim düzenli regli gününe kaç gün var bilmiyorum inşallah isteyen herkes pozitifi görür
benim 7 gün var reglime ama sürekli test yapmak istiyorum ama erken mi bilemedim

En erken 12 gün sonra diyorlar ama insan sabırsızlanıyor ne zamandan beri istiyorsunuz benim bir yıl oldu hiç gebelik oluşmadı

En erken 12 gün sonra diyorlar ama insan sabırsızlanıyor ne zamandan beri istiyorsunuz benim bir yıl oldu hiç gebelik oluşmadı
evet internette okuduğum kadarıyla 12 gün itibariyle belli olur diyorlar. ben yeni başladım 2 aydır deniyoruz. ama biraz sabırsızım sanırım. Rabbim size tez zamanda sağlıkla sıhhatle nasip etsin inşallah

Teşekkür ederim 😊inşallah size de sağlıkla nasip etsin bir kaç gün bekleyip tekrar test yapmak doğru olan sanırım çünkü geç döllenme de olabiliyormuş

X