Adete kaç gün kala gebelik testinde pozitif gördünüz?

16 sene önce bir de düsünün o zamanlar kaset dısında yoktu ya da belirli eczanelerde vardı belki de bilemedim simdi
Doğru diyorsun aslında yaa. bende mesela pik günümü değerlendiremedim bir kaç gün öncesini değerlendirdim. eşim vardiyalı çalıştığı için pik günümde denk gelemedik ve üzüldüm bayaa. sonra kendi kendime dedim ki annelerimiz anneannelerimiz pik günü mü bilirlerdi sanki

Umudunuzu kırmak istemiyorum ama psikolojiniz için bence en az adetin 3 4 gün geçmesini bekleyin çünkü her zaman yumurta döngünün 14. Gününde çatlamıyor. Geç döllenme olabilir, normal bile olsa bazen testte hemen çıkmayabilir. Bir de korunmayı bırakınca regl düzensizlikleri olabilir gecikebilir. Bu süreçte yıpranmış biri olarak söylüyorum ne zaman regliniz gecikti o zaman düşünmeye başlayın. Bence bir 5 6 ay rahat olmaya çalışın stres yapmamaya takmamaya. Henüz çok erken.

evet internette okuduğum kadarıyla 12 gün itibariyle belli olur diyorlar. ben yeni başladım 2 aydır deniyoruz. ama biraz sabırsızım sanırım. Rabbim size tez zamanda sağlıkla sıhhatle nasip etsin inşallah
Ay o kadar bensin ki biz de 2 ay denedik ve ben o 2 ay öyle sabırsızdım ki daha reglim gecikmeden sürekli test aldım ve hep negatifi gördüm. Sonra üçüncü ay kesinlikle test almıycam olursa olur dedim. Reglim gecikene kadar test yapmadım. Reglim gecikti sonra bide istifra edince şüphelendim kan testinde pozitifi gördüm. Bence biraz rahat olup akışına bırakmak lazım ama bu dediğimin de çok zor olduğunun farkındayım inşallah en kısa zamanda hamilelik haberini alırız canım

Günaşırı guzum günaşırı

ayy beni anlayan biri olmasına çook sevindim bu gidişle benim sürecimde sizin ki gibi olacak bu ay da tutmazsa 3.ayda tamamen salarım gibime geliyor amin inşallah çok teşekkür ederim

yok umut kırmak değil tabii ki sizin tecrübelerinize danışmak benim için çok kıymetli çünkü henüz yeni çıktım bu yolculuğa :) aslında çok haklısınız mutlaka regl gecikmesini beklemem lazım ama bazen o kadar alakasız bir zamanda aklıma düşüyor ki. bir şey dürtüyor adeta kalk test yap diye

Ay bilmem mi hiç o duyguları insanın aklında dönüp dolaşır hep

Benimde adete 11 gün var yapmak istiyorum da daha çok erken diye zor dayanıyorum
Sonunda benim kafadan gacılar buldum 15 gün var bdjajaj bugün testlerim geldi sipariş vermiştim dayanamadım yaptım negatif çıkacağını bile bile.
10 aydır deniyoruz

Ben adet günüm ya da bir gün sonra test yapmıştım baya belirgin bir çizgi çıkmıştı muhtemelen 3 gün önce de yapsam belli olurdu. Ancak en sağlıklısı adetten bir gün sonra bence.

Arkadaşlar adetime 5gun var ve gün içerisinde bel ağrısı kas ağrısı ve mide bulantısı var 2 senedir tedavi görüyorum 3ay önce kimyasal gebelik yaşadım adet olmayı bekliyorum aşılama olacağım dua edin aşılama olmadan bu ay hamile kalayim

Benim gebelik beklediğim ilk ayımdı bu ay. Adete 1 hafta kala test yapmaya başladım heyecandan ve hergün hatta bazen günde 2 kere yaptım. Psikolojik olarak o kadar yordum ki kendimi bir hafta boyunca var mı yok mu diye, adet oldum rahatladım resmen. Ders oldu yani bundan sonra yapacaksam da en erken 1 gün önce ya da bat günü yaparım zaten genel olarak tavsiye edilen de bu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…