Adete bir gün kala ovulasyon testi pozitif mi

Canım belirtilerin nelerdi soylermisin benim de yumurtlama günümün üzerinden 10 gün geçti adete 6 gün var ama belim ve kasıklarım 10 gündür çok ağrıyor özellikle son 5 gündür daha da hissediyorum ama regle 6 gün var

Ay ne bileyim insan panik yapıyor daha öncede bı kimyasal düşük yaşadım. Ama onda 3 gün gecikmeye rağmen 34 çıkmıştı sonra kanama oldu düştü
Yok kötü düşünme. Geç döllenme olsa misal adeti 1 hafta geçse 10 la ogrenebilirsin. Önemli olan artış. :)) Korkma hiç :))

Hayırlı olsun canım benim bak eşimden ayrıyım diyordun hiçbişeyi kafana takma herşey olacğına varır

Burada yazanları okuyunca senden örnek almıştım ve gerçekten çok şanslı bir insansın

O bel ağrısı bende de aşırı var
Ben de evde test yaptım regl e 4 gün kala pozitif gördüm bat 3 temmuz, bize de uğur getirir mi demiştim bu topikte arkadaşın birine o hamile, benim test pozitif dua et bizim için sağlıklı gebelik ve hamilelik olsun

Aaaa gebelik testi mi pozitif çıktı ovulasyon mu
Hayırlı olsun şimdiden insallah hepimiz sağ salim kavuşuruz bebeklerimize

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…