Adete bir gün kala ovulasyon testi pozitif mi

Haklısın bu arada beta sonucum çıkmış 530 olmuş iyi mi demek bu

Eklentiler

• 5FE8AEC5-2944-44B6-AA15-AB63B5BEFDC6.jpeg
    23 KB · Görüntüleme: 62
  • BCCEAB7D-4E5C-4248-A081-C88501DF7DED.jpeg
    22,3 KB · Görüntüleme: 59
Gayet iyi tebrik ederim.iki katı artmış folikasiti kullanmaya devam et İnşallah hayırlısıyla alırız kucağımıza hepimizde
Amiiin inşallahh folikasit kullanıyorum da kan değerlerime bakmışlardı folat yüksek çıkmış sıkıntı olur mu ki folikasit aldığım için mi çıkıyo acaba

Amiiin inşallahh folikasit kullanıyorum da kan değerlerime bakmışlardı folat yüksek çıkmış sıkıntı olur mu ki folikasit aldığım için mi çıkıyo acabaEki Görüntüle 3092540
Amiiin inşallahh folikasit kullanıyorum da kan değerlerime bakmışlardı folat yüksek çıkmış sıkıntı olur mu ki folikasit aldığım için mi çıkıyo acabaEki Görüntüle 3092540
Doktoruna bir sor kuzum sağlık ocağındakine mesela günde 2 kullanıyorsan 1 kez kullan . Ama bu folikasiti vücut her gün tüketiyor diye duymuştum. Ben günde 1 kez kullanıyorum. Yeşil sebzelerden falanda alabiliyoruz. Bi sor bakalım ne diyecek doktorun

Gitmedim hiç kadın doğuma şuan 4+1 zaten çok erken bence hiçbir şey gözükmez doktor haftaya çarşamba gel dedim ama ben garanti olsun diye perşembe ya da cuma gideyim dedim bayram öncesi sonra da bayram sonrası kalp atışı duymaya gideriz inşallah

Teşekkür ederiim canım inşallah sen de güzel yükselişler görürsün Ben bi daha baktırmayayım direkt haftaya perşembe doktora gideyim dedim

Benimde 4+0 oluyor. Son adet tarihim 3 haziran senin son adet tarihin 2 haziran mi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…