Adete bir gün kala ovulasyon testi pozitif mi

Ben anladım ki çok umut olmayınca tutuyor bu bebek işi ben de geçen ay olmayınca bu ay da olmaz nasılsa diye çatlama gününü bile değerlendirmedim hopladım zıpladım konsere gittim bowling oynadım umursamadım taa ki öylesine yaptığım testte çift çizgiyi görene dek

Tebrik ederimSağlıklı geçsin hamileliyiniz inşallahBelirtileriniz nelerdir, adet gecikince mi yapdınız?
adetime 4 gün vardı kasık ağrılarım ve gögüs hassasiyetim çok fazlaydı ovülasyon testsi yaptım 3 gündür pozitifti sabah gebelik testsi yaptım oda pozitif çıktı kan verdim ordada değerim 544 çıktııı :)

Merhaba , reglden 3 gün önce böyle çıktı hiç bir fikrim olmadığı için sizlere sormak istedim ovülasyon testlerinde hep böyle silik mi çıkar yumurtlama döneminde koyu çift çizgilerde gördüm sonra tek çizgi de gördüm diye hatırlıyorum ama emin olamadım bu arada ilk kez bu ay denedim o yüzden deneyimsizim

Çooook sevindim canım ilk ne zaman adet olmuştuuun. Bu arada rabbim isteyen herkese nasip etsinn

Bu şekilde bazen yanıltıcı olabiliyor. Lh hormonu vücutta her daim bulunduğu için silik çıkabiliyor ama adete kadar koyulaşıyor ve bir türlü silikleşmiyorsa o zaman gebelik olabiliyor diye biliyorum. Yani mutlaka koyulaşmasi lazım zamanla

Degerin çok güzel masAllah benim de adete beş gün kala 65 çıktı. Senin böyle yüksek olunca bı korktum benimki düşük mü diye

Benim ovulasyon testleri hep koyu çıkıyordu ben de adet olucam yada yumurtlama var sanıyordum çünkü adet belirtileri yaşıyordum onu soracaktım ama çooook güzel haberler aldım kendiminkiyle beraber
Evet ama herkes tüm ilgiyle senin sonuçları takip ediyordu ben de merakla okumuştum yazılanları sonra bir baktım aynı şeyler benim de başımdan geçmeye başladı ovulasyonda koyulaşma gören buraya gelmiş anlaşılan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…