Adete 6 gün kaladan beri yaptığım testler (örnek olsun sizlere)

Cok haklısın canım kim ne derse desin Rabbimden umut kesmiyoruz o yüzden umudumuz hic tükenmiyor.
Hamile kalana kadar ayrı zor hamilelik ayri zor canim inan ki.
Insallah yaşar görürsün tez vakitte

Canım sen ne kadar zamandır bebek bekliyosun
Bebeğim benim problemlerim var doktor dene ama zor aşılamayla başlarız olmazsa demişti geçtiğimiz 4 ay doğum kontrol hapı kullandırttı yumurtalıkları baskılayalım sonra başlayalım şansın artar dedi bu ay ilk deneme

Ay inşallah ilk ve son deneme olur kuzum hayırlı haberleri alırsın

Allah ol derse olmayacak birşey yoktur canım bana da doktorlar normal yolla cok zor tup bebek yapma boşa bekleme dediler aşılama bile tutmaz dediler.
1kere denedim tüp bebek kimyasal oldu. 2ay sonra tam dondurulmuş embriyolari koyduralim diye konuşup doktorla randevulastik ki Rabbim ol dedi oldu doğal yolla hamile kaldım darısı bu aksam başına inşallah.

Bana umut oldun kuzum okurken gözlerim doldu rabbim razı olsun senden doğru söylüyorsun. Olmaz denildiğinde ne kadar ağlamıştım bi rabbim bi ben bilirim, inşallah hiç tanımadığın bu kadına ettiğin güzel dualar yüzü suyu hürmetine ayağına taş bile dokundurtmasın rabbim

İnşallah rabbim nasip etsin ben bu kadar zamanda gerildiysem o kadar kadın ne hissediyor acaba? Allahım sabırlar versin, senin ne kadar oldu canım?
Ben daha önce bi gebelik geçirdim problem yoktu ama sonlandırmak zorunda kaldım üstünden 2 yıl geçti geçen ay karar verdik denedik olmadı bu ay da tam yumurtlama gğnğnde bi ilişki oldu olma ihtimali yüksek bence çünkü sorun yoktu bakalım bekliyorum merakla

Bebeğim burda çamaşır suyuyla yaptığın teste göre hamilesin, bence bebeğin seninle içime doğuyor inşallah mutluluktan ağlarsın

İnşallah rabbim nasip etsin ben bu kadar zamanda gerildiysem o kadar kadın ne hissediyor acaba? Allahım sabırlar versin, senin ne kadar oldu canım?

Cok zor gercekten 4 senedir evliyim 3 senedir bebek istiyoruz şükür bu ay nasip oldu cok şükür, simdi 6haftalik hamileyim miniğim icimde büyüyor gitgide şükürler olsun.
Her ezan saati bebek isteyenlere dua ediyorum inan ki 3 senedir nasil beklediğimi ben bilirim çünkü.
Rabbim kimsenin kucağını boş koymask.

Amin kuzum.. Doktorların olmayacak demesi bile nasıl bir psikolojik çöküş çok iyi anlıyorum bende yaşadım. Rabbim mucizeni vermiş sana darısı bizlerin başına inşallah

İnşallahhhhh canım banada sen öylesin gibi geliyo belki ikimizde hamileyiz birbirimizi hissediyoruz
Ayyy Allah söyletiyordur inşallah kuzum 25 dakika kaldı, eşimde yeni geldi hiç söylemedim kan verdiğimi falan pozitif çıkarsa süpriz yapmak için

Amin kuzum.. Doktorların olmayacak demesi bile nasıl bir psikolojik çöküş çok iyi anlıyorum bende yaşadım. Rabbim mucizeni vermiş sana darısı bizlerin başına inşallah

Ay canım benim Allah razı olsun cümlemizin ayağına taş değdirmesin Rabbim.
Benim eşimde problem vardi eşim cok uzulecek diye ona ayrı ağladım kendime ayrı ama bi yandan icimde sevinç vardi en azindan tup bebekte olsa olma ihtimali vardi ya hic olmasaydı Rabbim yasatmasin kimselere inşallah.
Tez vakitte nasip olsun inşallah canım, senin haberinle de sevinelim bu akşam inşallah ama olmazsa sakın umudunu kaybette Rabbimden umut ve duani kesme sakın.

Olmazsa çok üzüleceğim yalan yok bu kadar heyecandan histen sonra ama rabbimden umudumu kesmem canım, bu sitede 3 ay adet görüp 4 aylık hamile olduğunu öğrenen üye biliyorum. Rabbim ol derse kimse hiçbir hastalık bunun önüne geçemez.

Tabii ki üzülmem diyen yalan söyler canım.
Ama olmazsa çalışmalara yılmadan devam et Rabbin ol derse olmayacak birşey yoktur kim ne derse desin.
Cok az kaldı senin kadar heyecanla bekliyorum bende

Tabii ki üzülmem diyen yalan söyler canım.
Ama olmazsa çalışmalara yılmadan devam et Rabbin ol derse olmayacak birşey yoktur kim ne derse desin.
Cok az kaldı senin kadar heyecanla bekliyorum bende
12 dakika kaldı kuzum, sayfayı yenileye yenileye tuşu bozucam az kaldı valla

Kızlar çıktı sonuç şimdi baktım malesef gebe değilim, napalım bir daha ki ay artık. Güzel dualarınız için Allah razı olsun. Beni yalnız bırakmadınız heyecanıma derdime ortak oldunuz burda hepinize çok ama çok teşekkür ederim. Eşim aç gelmiş oyalıyordum yarım saattir sonuç çıksın diye ona yemek hazırlamaya gideyim bende bari, üzütümü ondan saklamam lazım

Su an bende cok üzüldüm canım senin adına ama umudunu kırmak üzülmek yok sakın.
Inşallah bir sonra ki ay nasip eder Rabbim. Duani edip calismasa devam inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…