Adete 6 gün kaladan beri yaptığım testler (örnek olsun sizlere)

Kızlar A Angel27black KaSe18 KaSe18 D dgdln adet oldum şimdi ama hiç üzülmüyorum. Aksine sevindim, o belirsizlikten çıktım en azından adet bitince ovülasyon testlerimi kullanabileceğim siz bana güç verdiniz. Bu ay inşallah rabbim nasip edecek

:dua: inşallah canım bizim sorunumuz stres onu bi basarabilsek güzel şeyler olucak inşallah :dua::dua:
Doğru söylüyorsun bebeğim o da geçecek Allah’ın izniyle. Hadi kızlar inşallah bu ay topiğe hamileyim diye konu açalım inşallah

Kızlar A Angel27black KaSe18 KaSe18 D dgdln adet oldum şimdi ama hiç üzülmüyorum. Aksine sevindim, o belirsizlikten çıktım en azından adet bitince ovülasyon testlerimi kullanabileceğim siz bana güç verdiniz. Bu ay inşallah rabbim nasip edecek

Canım benim güçlü ol ve bu ay sımsıkı bir çalışma yap Allahin izni ile ve sakin kendini strese sokma. Rabbimin izni ile ay sonunda guzel haberler alacaksın inşallah.
Ovulasyon testi ile ilgili bildigim her konuda yardimci olabilirim canım cok sıkı bir araştırma yapıp kullandım testlerimi Rabbime binlerce kez şükürler olsun ki sorunumuz olmasına rağmen nasip oldu.
Sende inan canım herşey cok güzel olacak.:KK200:

Canım benim güçlü ol ve bu ay sımsıkı bir çalışma yap Allahin izni ile ve sakin kendini strese sokma. Rabbimin izni ile ay sonunda guzel haberler alacaksın inşallah.
Ovulasyon testi ile ilgili bildigim her konuda yardimci olabilirim canım cok sıkı bir araştırma yapıp kullandım testlerimi Rabbime binlerce kez şükürler olsun ki sorunumuz olmasına rağmen nasip oldu.
Sende inan canım herşey cok güzel olacak.:KK200:
Güzel kalpli arkadaşım, seni tanıdığıma çok ama çok mutluyum. İnşallah bu ayın sonunda güzel haberler veririm size. Ovülasyon testini ilk defa kullanıcam hiçbir bilgim yok adetim biter bitmez seni bunaltıcam sorularımla hakkını helal et şimdiden

Güzel kalpli arkadaşım, seni tanıdığıma çok ama çok mutluyum. İnşallah bu ayın sonunda güzel haberler veririm size. Ovülasyon testini ilk defa kullanıcam hiçbir bilgim yok adetim biter bitmez seni bunaltıcam sorularımla hakkını helal et şimdiden

Oy canım benim ne demek yardımcı olabilirsem ne mutlu bana. :KK68:
Bir insana ucundan kıyısından faydam dokunursa ne mutlu bana. Çünkü bu konuda 3 senedir neler yaşadığımı ben bilirim ve ben gibi olanlari cok iyi anlarim insallah yardimci olurum vesile olurum sana da.
Sakın sakın öyle düşünme bildiğim her konuda elimden geldiğince yardımcı olurum Allahin izni ile inşallah ve cok mutlu olurum bunu yaparken:KK19:

Kızlar üstteki dün gece yaptığım negatif alttaki de sabah yaptığım çok çok silik bir gölge var gibi geldi bana ya da hayal görüyorum artık baka baka :KK70: Adete 5 gün var.Ne kadar sürede bu hale geldi bilmiyorum sabah yapıp çıktım Ne dersiniz ?

Eklentiler

• 6FB80C39-17F3-409E-B02C-AC5893D2F53C.jpeg
    6FB80C39-17F3-409E-B02C-AC5893D2F53C.jpeg
    54,3 KB · Görüntüleme: 312
Kızlar üstteki dün gece yaptığım negatif alttaki de sabah yaptığım çok çok silik bir gölge var gibi geldi bana ya da hayal görüyorum artık baka baka :KK70: Adete 5 gün var.Ne kadar sürede bu hale geldi bilmiyorum sabah yapıp çıktım Ne dersiniz ?

Ben sadece beyaz gölge gördüm canim, 2gun sonea tekrar yap istersen 5dk icinde cikan sonucu baza alarak.

Merhaba kızlar gönderilerin hepsini maalesef okuyamadım kimler denedi bilmiyorum. Ben denedim bugün aradaki farkı anlamak adına 15 yıldır menapozda olan anneme denettim 😂 annemin bira gibi köpürdü benimki fos o yüzden güvenemedim

Bu gönderileri görünce meraktan yapmak istedim. Bugün adet olacaktım olmadım ama testte yapmadım sırf merak işte bi deneyeyim dedim. Ve sonuç
image.jpg

İlk test prediktor early. Erken gebelik testi. Adete 6 gün kala negatif çıktı. Orada gördüğünüz 10 dpo yumurtlamadan 10 gün sonra demek. Yani benim için ilişkiden 10 gün sonra demek çünkü o gün bir kez birlikte olmuştuk.
İkinci test adete 5 gün kala sabah idrarıyla yapılmış test. Negatif.
Üçüncü test adete 4 gün kala sabah idrarıyla yapılmış test. Silik çizgiyi görünce deli oldum.
Dördüncü testi de o testi doğrulamak için yaptım kendisi laboquick marka ultra erken gebelik testi olmaktadır.
Beşinci test adete 3 gün kala yapıldı. Sabah idrarıyla.
Altıncı test adete 2 gün kala yapıldı. Testin üst kısmı yapışık gibiydi bir test daha yaptım bu yüzden. Bu da yedinci test. Aynı zamanda sırf merakımdan sağdaki lh yazan ovülasyon testinden de yaptım gerçekten hamileysen çizgilerin ikisi de kırmızı çıkıyor.
Sekizinci test adete 1 gün kala yine sabah idrarıyla yapıldı.
Dokuzuncu test te bugün yani adet günümde sabah idrarıyla yapıldı. Artık ikinci çizgi iyice belirgin hale geldi. Aynı zamanda bir ovülasyon testi daha yaptım yanındaki test gördüğünüz gibi iki çizgi de kırmızı.

İşte böyle kızlar sormak istediğiniz birşeyler varsa yanıtlarım. Veya isterseniz çamaşırsuyu testi falan hemen çekip yollayabilirim. Utanıyorum sadece. :)
Bana umut oldumuz adete 7 gn kal erken gebelik testi negatif çıktı ama kası ağrım hiç geçmedi bu yazınızı okuyuunca çamaşr suyu testi yaptım köpürdü kaldı öylece çok umutlandm bgn iş yermde sıcak bastı da bastı beni yemek yiyenedi bunu gören herkes sen hamilesin dediler inşallah doğrdudur 🤲🏻

Kızlar merhaba. Bu ay dayanamayıp ta adetime 6 gün kaladan adet günüme kadar yaptığım gebelik ve ovülasyon testlerinin sonuçlarını paylaşmak istedim. Hatta ayıp olmayacağını düşünüyorsanız idrarla yapacağım çamaşır suyu ve karbonat testlerinin de canlı canlı videolarını çekip koyabilirim bu topiğe. Ama ayıp olur diye çekiniyorum. Herkes benim idrarımı görmek durumunda değil. Sizden gelecek olan talebe göre koyabilirim. İşte testler...
Eki Görüntüle 1291975
öncelikle hayırlı uğurlu olsun. ben 6 aralıkta çatlatma iğnesi oldum . ayın 12 sinde de erken gebelik testi yaptım. negatif çıktı. inanılmaz göğüs ağrısı akıntı ve kasıklarda ağrı mevcut. sanki regl olacakmışım gibi. sizde de böyle oldumu? 21 inde kanda gebelik testi yapmamı söyledi doktor ben de hamile olmayı çok istiyorum

X