Adete 6 gün kaladan beri yaptığım testler (örnek olsun sizlere)

Su an bende cok üzüldüm canım senin adına ama umudunu kırmak üzülmek yok sakın.
Inşallah bir sonra ki ay nasip eder Rabbim. Duani edip calismasa devam inşallah
Amin kuzum umut kaybetmek yok Allah'ın izniyle, vakti zamanı değilmiş demek ki. Böyle kaçar gibi gidiyorum özür dilerim hepinizden ama bu saate kadar çalıştı aç gelmiş baya iki lokma bir şeyler hazırlayayım ona da. Rabbim nasip etsin hepimize inşallah

Estağfurullah canım ne demek tabii ki ilgilen eşinle. Dualarım her daim sizinle.
Rabbim yar ve yardımcınız olsun inşallah.

Canım üzülme gelecek ay olmadı sonraki ay hayal kurması bile bizleri böylesi mutlu eden bişey . Umutsuzluğa yer yok olanda hayır vardır .Allah hepimize en doğru zamanda sağlıkla sihhatle nasip etsin meleklerimizi insallah

Yaa şuan çok üzgünğm canım ya bende sevinmiştim senin adına diğer aya inşallah o zaman çamaşır suyu testi yalan oldu

Brrk iyimisin canım aklım sende kaldı kaç çıktı beta hcg değerin umudunu kaybetme Allahım birgün kucağını doldurur inşallahhhhhhh

Amin kuzum inşallah, üzüldüm üzülmesine tabi ama umudumu kaybetmedim inşallah bizim de buraya hamileyim yazacağımız günler gelecek

Brrk iyimisin canım aklım sende kaldı kaç çıktı beta hcg değerin umudunu kaybetme Allahım birgün kucağını doldurur inşallahhhhhhh
Kuzum <0.100 çıkmış hiç umut yok yani bu ay. Allah senden razı olsun derdime heyecanıma ortak oldun beni yalnız bırakmadın inşallah önümüzdeki ay olacak bebişim, 9.gün bugün adet geçeli anlam veremiyorum hala da olmadım. Sen ne zamana bekliyorsun adeti? İnşallah sen hamilesindir anne olamasam da bu ay teyze olurum bende

İnşallah canım inşallahhhhh Allah sendende razı olsun güzel duaların için Allahım ikimize birden yaşatsın bu güzel duyguyu bende bugün yarın bekliyorum adeti belirtim arttı sen gecikme için dr gittinmi kist falan olmasın

Yok gitmedim kuzum, doğum kontrol hapından sonra normal olabilir böyle dedi forumda kızlar bekliyorum öylece

Bence sen dr git canım bi öğren ne var ne yok
Haftasonu eşime söyleyeyim de gidelim doktora madem sende haklısın, doktor bana aslında adet döngün 40ı geçerse gel demişti. Hap 28 günde 1 yapıyordu. 36 gün oldu bugün gitmem şart

Haftasonu eşime söyleyeyim de gidelim doktora madem sende haklısın, doktor bana aslında adet döngün 40ı geçerse gel demişti. Hap 28 günde 1 yapıyordu. 36 gün oldu bugün gitmem şart
Aynen canım git benide haberdar et daha önce bende doğum kontrol hapı kullanmıştım ama düzenli geldi zaten adet düzenlemek içinde bu ilacı veriyolar

Benim adet belirtilerim yoğunlaştı ha geldi ha gelecek bide bu ara yeni trend sarı akıntı sende de varmı
Bende de beyaz akıntı var kuzum kokusuz anlamıyorum ki neden böyle oluyor? Geç döllenme falan diye kandırmak istemiyorum kendimi öyle bile olsa çıkardı sanki. Sana mutlaka haber veririm doktordan dönünce, inşallah sen hamilesindir ya inşallah

Kanda bildiğim kadarıyla bir günlükte olsa hafif bi artış oluyo öyle oluncada dr 1 hafta sonra tekrar ölçüm yapıyo

Kanda bildiğim kadarıyla bir günlükte olsa hafif bi artış oluyo öyle oluncada dr 1 hafta sonra tekrar ölçüm yapıyo
Kuzum konuyu gördün mü bir üyenin 2 aydır adeti gecikiyormuş kanda idrarda hiç çıkmamış 2 ay sonra çıkmış 1.5 aylık hamileymiş, adet söktürücü içecektim bende içmeyeyim diyorum şimdi de

Aaa görmedim kuzum sen zaten dr gidinceye kadar içme bişey demekki olabiliyormuş inşallahhhhhhh seninde öyle olur bende hala beklemedeyim ama dünde normal idrar testi yaptım negatif silik bile çıkmadı o yüzden hiç umudum yok

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…