Adete 6 gün kaladan beri yaptığım testler (örnek olsun sizlere)

A Angel27black bacım ben dayanamıyorum kan testi vermeye gidiyorum tıp merkezine aradım şimdi 2 saate çıkar sonuç bilgisayardan öğrenirsiniz dediler hem böylelikle testin doğruluğunu da anlarız
Tamam canım haber et banada merakla bekliyorum ben idrar testi yaptım çıkmadı ama daha ilişkinin üstünden 11 gün geçti belki o yüzdrn çıkmamıştır diyorum sende çamaşır suyu testine göre hamile görünüyosun

D dgdln A Angel27black kızlar verdim kanı eve dönüyorum şimdi, güzel dilekleriniz için hepinizden Allah razı olsun. Allah hepimizin kucağını doldursun inşallah. Çok heyecanlıyım inşallah meleğim benimledir. Sonucum 10 buçukta çıkıcak tam mutlaka haber edicem size

Canim cok uzun zaman olmus sen yazali ama bi fikir almak istedim eger beni gorursen adetime 2 gun varken ovulasyon testim boyle cikti acaba hamile olma ihtimalim varmidir suan elimde gebelik testi yok senin testlerini gorunce umitlendim bende

Bende adet zamani ovu. Testini böyle görmüştüm canım su an 6haftalik hamileyim

D dgdln A Angel27black kızlar verdim kanı eve dönüyorum şimdi, güzel dilekleriniz için hepinizden Allah razı olsun. Allah hepimizin kucağını doldursun inşallah. Çok heyecanlıyım inşallah meleğim benimledir. Sonucum 10 buçukta çıkıcak tam mutlaka haber edicem size

Hayırlı haberler alırsın inşallah arkadaşım :dua:

Ayyy bende heyecanlandım şimdi senin adına canım inşallahhhhhh vardır merakla bekliyorum

Ayyy bende heyecanlandım şimdi senin adına canım inşallahhhhhh vardır merakla bekliyorum
1.5 saat nasıl geçer Angel'cim ölücem heyecanımdan kalbim küt küt atıyor. Çamaşır suyuna göre hamileyim inşallah kanda da çıkar, inşallah senin de burdaki bütün arkadaşlarımızın da güzel haberlerini alırız

Cümlemiz inşallah güzel yürekli arkadaşım. Allah hepimizin meleğini kucağımıza versin inşallah. 1,5 saat zor dururum şimdi

Aminn aminn insallah, Rabbim hayırlı anne baba olmayi ve hayırlı sağlıklı evlat sahibi olmamızı nasip etsin inşallah.
Çok zor valla saniyeler bile saat gibi geçiyor sanki insana ama inşallah o zorli bekleyiş hayırlı haberle gelir. :dua::anneadayı:

1.5 saat nasıl geçer Angel'cim ölücem heyecanımdan kalbim küt küt atıyor. Çamaşır suyuna göre hamileyim inşallah kanda da çıkar, inşallah senin de burdaki bütün arkadaşlarımızın da güzel haberlerini alırız
İnşallahhhhh canım çamaşır suyuna göre bende hamileyim ama ucuz testlerden yaptım çıkmadı ama erken olduğu için çıkmadığını düşünüyorum henüz 11 gün geçti ilişkinin üstünden

Aminn aminn insallah, Rabbim hayırlı anne baba olmayi ve hayırlı sağlıklı evlat sahibi olmamızı nasip etsin inşallah.
Çok zor valla saniyeler bile saat gibi geçiyor sanki insana ama inşallah o zorli bekleyiş hayırlı haberle gelir. :dua::anneadayı:
İnşallah canım inşallah.. Benim adetim hala gelmedi 8 gün oldu bugün, idrarda bir şey çıkmıyor. Ama insanın ümidi tükenmiyor işte. Rabbim neyi ne zaman vereceğini en iyi bilendir. İnşallah bekleyişlerimizin sonu güzel olur. İnşallah sende yavrunu sağ salim alırsın kucağına dualarımdasın

İnşallahhhhh canım çamaşır suyuna göre bende hamileyim ama ucuz testlerden yaptım çıkmadı ama erken olduğu için çıkmadığını düşünüyorum henüz 11 gün geçti ilişkinin üstünden
Ayyy inşallah sende hamilesindir, az daha sabret kan verirsin adet geçince dua edicem sana da

Ay bende merak ettim şimdi bir saat gibi bir süre mi kaldı şimdi ıns hamilesindir arkadasim

Ay bende merak ettim şimdi bir saat gibi bir süre mi kaldı şimdi ıns hamilesindir arkadasim
3 yıllık konuyu mezardan çıkardık vallahi, ben ne dense razıyım denemeye canım burdaki çamaşır suyu testine göre hamile çıkınca tutamadım kendimi bu yağmurda düştüm yola, eşimde bugün geç gelecek inşallah pozitif çıkar da süpriz olur eşime de. Güzel duaların için Allah razı olsun :KK200:

X