Adete 6 gün kaladan beri yaptığım testler (örnek olsun sizlere)

Hayırlısı olsun cnm. Bebegin var mi senin inşallah vardır bebislerimiz ama bnd umitlenmek istemiyorum ama hala adetim yok testte yapmadım
Hayır canım 2 buçuk aylıkken kalbi durdu miniğimin kürtaj oldum.
İnşallah canım insaAllah tutunmustur bebislerimiz annelerine. Ben de tek çizgi görüyorum üzülüyorum hep hayırlısı hakkımızda Rabbim sağlıcakla hayırla nasip etsin insaAllah

Anne adayları size bir sorum olacak 4 gün önce beta HCG degerim 70 di 2 gün sonra 156 ya cikdi degerim . Biraz korkuyorum dış gebelik yada kese boş olabilirmi ? İlk gebeligim

Anne adayları size bir sorum olacak 4 gün önce beta HCG degerim 70 di 2 gün sonra 156 ya cikdi degerim . Biraz korkuyorum dış gebelik yada kese boş olabilirmi ? İlk gebeligim
Canım öncelikle hayırlı olsun gebeliğin
Değer artışın normal.
Sana nacizane en önemli tavsiyem İnternete çok takılıp kafanı yorma kendini bebeğini üzme miniğin şuan da yolda değer 4 bin 5 bin olduğun da kese görülür kesenin görülmesi dış gebelik ihtimalini ortadan kaldırır kesenin boyunun 2 cm geçmesi sonrasinda bebis gözlemlenir bu da boş gebelik ihtimalini kaldırır. Ama bunlar 6 7 haftakarda belli olur. Şuan kendini dış mi boş mu su belirti bu belirti diye üzme.
Pozitif düşün pozitif olsun inşallah.
Rabbim sağlıcakla kucağına almak nasip etsin miniğini

Çok sağol canm

Çok üzüldüm cnm basın sağolsun bende kimyasal gebelik yaşadım klomen ve çatlatma ignesiyle kalmistim hamile düştü nasip değilmiş Allah sağlıklı akli başında hayırlı evlatlar nasip etsin. Bende çok üzülüyorum tek çizgi gördüğümde ama Allah ne zaman nasip ettiyse ozmn kavuscaz bebislerimize inşallah

Amin kuzum sağlasın insaAllah bu ay bizim ayımız olur hayırlısıyla.
Bugün gene test yaptım gene tek çizgi
Hayırlısı insaAllah Rabbim tez zamanda bize de nasip eder Salih bebeklerden insaAllah

Uzlme cnm Rabbim hayirlisini versin inşallah bizde kavusacaz yavrularimiza birgün sabır
Amin kuzum sağlasın insaAllah bu ay bizim ayımız olur hayırlısıyla.
Bugün gene test yaptım gene tek çizgi
Hayırlısı insaAllah Rabbim tez zamanda bize de nasip eder Salih bebeklerden insaAllah
Uz

Hayırlısı olsun cnm bnd dun test yaptım yine negatif bnmd olmadı galiba
bu ay
Canım durumlar nasıl geldi mi kırmızılar test yaptın mı ya da . Ben en son bayramın 4.günü test yaptım yoktu. Hala adet bekliyorum adet belirtileri var bacaklarım özellikle ağrıyor bekliyorum bakalim.
İnsaAllah Rabbim en kısa zamanda güzel haberler almayı nasip etsin hepimize

Yok cnm ya ne kırmızılar var ne belirti hala adet olmadım bende 3. Günü yaptım test hala yok ara sıra kasılmalar var kasiklarimda oda adet olcam ona bağlıyorum

Benim de adetime 3 gün var. Ovulasyon testi yaptım. Çift çizgi çıktı. Hatta 2. Çizgi yani T daha koyu. Hamilelik olasılığım var mıdır yani?

Hayır söktürüÇÜ kullanma ben ilk gebeligimde az daha kullanıyordum geç öğrendim hamile olduğumu geç döllenme olmuş iyiki de almamisim

Bilmiyorum cnm bekleyin biraz daha ama adet olamamakta çok kötü test hep negatif adette gelmiyo bunaldim artik. Gelsinde bende öteki ay çalışmalara baslayayim.
İnan seni çok iyi anlıyorum ve her belirtiden insan biraz daha umutlaniyor sonra test negatif umut bitiyor ama aradan 2 3 gün geçiyor adet yok gene umut sonra test sonra negatif ... bu döngü ben de 27sinden beri var baya bi umutlandim kendimi kaptırdım geciktikce ama adet geldi neyse bunada şükür herşeyin hayirlisi..

Uzulme cnm hayırlısı hakkımızda aynen bende oyleyim ama 3 ay sokulemedigim oluyordu biktim artik inan doğum kontrol hapiyla düzene giriyor ama bırakınca ayni düzensizlik devam ediyor hayırlısı hakkımızda.

Uzulme cnm hayırlısı hakkımızda aynen bende oyleyim ama 3 ay sokulemedigim oluyordu biktim artik inan doğum kontrol hapiyla düzene giriyor ama bırakınca ayni düzensizlik devam ediyor hayırlısı hakkımızda.
Pko vardı dimi sen de onun tedavisi var mı inofolik combi çok iyine geliyormuş adeti düzene sokuyormuş hem bu ay ona başladım ben

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…