Adete 6 gün kaladan beri yaptığım testler (örnek olsun sizlere)

merhaba benimde adetime 6 gun var kasik agrim ve bel agrim var goguslerimde hic bir hassasiyetim yok peditactorun erken gebelik testini yaptim sonuc negatif artik sinir hastasi olma modundayim :KK43: koyu kivamli camasir suyula idrar testi yaptim dayanamayip bira kopugu gibi kopuk olustu ama konuda paylasilan video daki hibi pek olmadi kahve kopugu gibi oldu 2 3 parmak kadar Allahim sen aklima mukayet ol :)

uzuldum..ama fotoda hafif bir pembelesme var gibi gormustum
Vardı evet..hatta son gün ovulasyon testi yaptım bi de,o bundan daha koyu çıkmıştı ama öğleden sonra adet oldum.. yerleşme kanaması mi acaba dedim ama bu kadar yoğun ve pıhtı parçaları olmazdi herhalde yerleşme kanamasında di mi?

Vardı evet..hatta son gün ovulasyon testi yaptım bi de,o bundan daha koyu çıkmıştı ama öğleden sonra adet oldum.. yerleşme kanaması mi acaba dedim ama bu kadar yoğun ve pıhtı parçaları olmazdi herhalde yerleşme kanamasında di mi?

bence bi kan testir yaptır ve dr görün canım

Merhabalaarrrr benim de adetime 2 gün var gebelik testi yaptım negatif çıktı. Ama bu çamaşır suyunu yaptım. Ona göre pozitif cikti sizce hamile miyimdir

Merhabalaarrrr benim de adetime 2 gün var gebelik testi yaptım negatif çıktı. Ama bu çamaşır suyunu yaptım. Ona göre pozitif cikti sizce hamile miyimdir
Ovulasyon testi varsa onu yap canım.. Gebelik testinde çıkmıyor ama lh testinde ince bi çizgi çıkıyor

Ovulasyon testi varsa onu yap canım.. Gebelik testinde çıkmıyor ama lh testinde ince bi çizgi çıkıyor
Ovulasyon testi de yaptim ikinci çizgi baya bi belirgin çıktı yaptım da canim. Ben 22. 23. Gun yumurtluyorum 35 günde bir filan adet oluyorum.o yüzden mi gebelik testinde çıkmamış olablr?

Sonunda başardım Arkadaşlar işte video. Eşim durumu çakmasın diye sessiz çektim :) açıklamasını şöyle yazayım. Karbonat testi tırt. Gördüğünüz gibi deli gibi köpürmüyor. Ama çamaşır suyu bira köpüğü gibi kabarıyor ve köpük uzun zaman gitmiyor. Testi yaparken korkunç bir koku çıkıyor. Solumayın aman. Ben de fazla solumamak için çok uzun zaman çekemedim. Eğer çamaşır suyunu dökünce sodayı bardağa koyunca nasıl önce köpürür sonra hemen köpüğü söner ve sadece bardağın dibinden baloncuklar çıkar öyle olursa negatif. Biraz köpürür yarım dakka sonra birden deli gibi 2. Kez köpürürse yine negatif. Benimkinde olduğu gibi bira köpüğü kıvamında olacak sönmeyecek ve de 2. Kez köpürmeyecek. Ha bir de idrarın rengi koyulaşmamalı. Koyulaşırsa yine negatif. Umarım faydalı olur sizlere. Çişim için tekrar özür dilerim :) ama ben kendisini beta hcg içerdiği için çok seviyorum bu aralar :) hehehehhehehe..... Hayırlı haberlerinizi bekliyorum...
https://vimeo.com/home/myvideos
Bakin bi burayı okuyun sonra sizi videoya etiketlecem @Turknbaldan tomris111 tomris111 B bahcedekisandal Hollymom Hollymom Afitab_ Afitab_

Ya bnd domestosla yaptım kopurdu bidaha inmedi acaba bebis varmı

Eklentiler

• _20160910_145258.JPG
    _20160910_145258.JPG
    45,2 KB · Görüntüleme: 151
Bende polikistik över var cnm adetim düzensiz 15 gün geçti ama 10 gün önceki testin negatif hala adet olmadim
Düzensizlik bende de var canım ama pko yok. Benim de 8 gün geçti ben de dün yaptım ben de yok test de çikmadi. Bu testi yaptım aynı senin ki gibi oldu ama umitlenmek istemiyorum adet gelince üzülüyorum.
Birde ilk gebeligimde yapmıştım ozaman kopurmemisti ama gebeymisim o yüzden çok da takılmak istemiyorum bu teste

Düzensizlik bende de var canım ama pko yok. Benim de 8 gün geçti ben de dün yaptım ben de yok test de çikmadi. Bu testi yaptım aynı senin ki gibi oldu ama umitlenmek istemiyorum adet gelince üzülüyorum.
Birde ilk gebeligimde yapmıştım ozaman kopurmemisti ama gebeymisim o yüzden çok da takılmak istemiyorum bu teste
Hayırlısı olsun cnm. Bebegin var mi senin inşallah vardır bebislerimiz ama bnd umitlenmek istemiyorum ama hala adetim yok testte yapmadım

X