Adete 6 gün kaladan beri yaptığım testler (örnek olsun sizlere)

Günaydın canım ben dün akşam idrar ç.suyu testini yoğun ç.suyu ile yaptım bir parmağa yakın köpürdü ve hiç sönmedi reglimede 2 gün var gebelik ihtimali varmı şimdi :)

Sabah bu testi(çamaşır suyu) bende Yaptım ve gerçekten sonuç pozitif görünüyordu,eşim gelince hem ona hem bana tekrar Yaptım bu sefer eşiminki pozitif benimki negatif çıktı .eşime geldim dedim 'hayırlı olsun gebesin ' valla ne heyecanlanmıştım sabah köpürdü sabit kaldı vs diye daha 10 gün var adetime hayırlısı

Arkadaşlar 48 saatte bir tekrarladığım test değerlerimden sonuncusu aşağıdadır;

02.01.2015 - 1.2 (Adetime 6 gün vardı)
06.01.2015 - 18.3 (Adetime 2 gün vardı)
08.01.2015 - 85.1 (Beklenen Adet Tarihimdi)
10.01.2015 - 137.8 (Adeti 2 gün geçince)

10 ve 12 sinde sabah idrar testi yaptım, sonuç olarak tek çizgi çıktı. Testi yineledim, sonuç değişmedi. Sizce yolunda gitmeyen bir şey mi var, idrar testinden neden sonuç alamıyorum. Çok korkuyorum. Lütfen bilgi ve deneyimlerinizi paylaşmanızı rica ederim. Bugün akşam yine kan testi yaptıracağım kollarım mahvoldu ama her şeye değer

Noktasına kadar katılıyorum. Yediğimiz içtiğimiz şeyler de idrarda ki asit oranını artırabilir. Bu kesinlikle bir kıstas değildir. Bu topiği okuyup testi yapıp daha sonra hayal kırıklığına uğrayan kadınlar olabilir. Bu yüzden bu tür tıbbi konularda konu açarken oldukça hassas davranmalıyız. Hele ki bu annelik gibi hassas bir konuysa.

Kızlar adet oldum bu ay olmadı. Peki benim şimdi kadın doğum a mi gitmem lazım bi problem olup olmadığını anlamak için hangi değerlere bakıyorlar ne tahlili alıyorlar bide aile hekimime gitsem olurmu.bide adet bittikten sonrami tahlil vermeliyim

canım bence düzgün bi kadın doğumcuya git sağlık ocağını falan boşver. yani ben ole yapmıştım. ultrason çekiyor, smear testi yapılıyor zaten bunlar periyodik olarak yapılanlar. bir de bebek istiyoruz demiştim ben, doktor yumurtlama rezervine baktı kan tahlili ile. ama yumurtlama rezervi için adetin 2. günü falan olması gerekiyormuş. benimki 6. günüydü ama doktor bişey olmaz dedi.

Günaydın canım ben dün akşam idrar ç.suyu testini yoğun ç.suyu ile yaptım bir parmağa yakın köpürdü ve hiç sönmedi reglimede 2 gün var gebelik ihtimali varmı şimdi :)

Oncelikle merhaba , bu testi 5 gun önce yaptım ve pozitif çıktı bugünde adetime 3 gün var gebelik testi yaptim çift cizgi gordum ama silikti hemen gittim kan verdim cok sukur Rabbime 33.19 çıktı adet geçince gideceğim doktora Randevumu aldim. Lolalucy arkadaşımızà emeğine teşekkür ederim. Gerçekten çok aydınlatıcı seyler paylaştı haksızlığa uğradı.

Benm de sag yumurtaligimda kis var diye yasmin verdi dr.um.10gun kullandm etkileri agir olunca biraktim ancak bugun 13gundur kanama filan olmadi.dun test yaptirdm kanda ve alttan ultrasonda negatif deyip dr. tarlusal verdi.son adet gunum 20siydi bu ay 18-19 gibi olma gunlerim.sokturucuyu icmek istemiyorum siz ne tavsiye edersiniz.....hepinize simdiden tesekkurler...

kızlar batda erken gebelik testi yaptım negatif çıktı. 3. gün idrardan yaptım o da negatif. Regl olacak gibi kasıldım iki akşam önce sürekli hatta gittim ped koydum kesin gelecek diye ama bir şey yok hala gelen giden yok. Regl belirtisi olarak gğüslerim acayip ağrırdı 2 3 gün öncesine kadar şiddetli ağrım vardı ama azaldı. çok bastırınca acıyor şimdi. tekrar gebelik testi yapsam mı bilemedim :/ normalde hiç gecikmezdim. iki ay önce 12 gün geciktim bir şey çıkmadı. geçen ay tam günümde oldum bu ay yine gecikti. hamile değilsem de bu işe çok bozuluyorum yumurtlama günleri kaçmış gitmiş oluyor

Cnm kan testıne göre hamılesin.doktor negatifmi dedide idrar testi veriyosun bu kadar kendini yıpratma akışına bırak

merhaba kızlar geçen ay çamaşır suyu testini bende denedim hiç köpürmedi bile hamile değildim bu ay adetime 1 hafta kala yaptım aynı videodaki gibi oldu bnmkide 5 gün var şuan sonucu sizlerle paylaşıcam hamileysemde değilsemde

Sağolasın arkadaşım... bi kez düşük yaptim sonrada karamsarliktan hamile kalamayacagima inandirdigimdan kendimi şimdi böyle korkularim var... idrar yaptim bu arada ikinci çizgi silik çıktı ama çıktı sonuc itibariyle. .. su an yurtdisinda fuardayim genelde ayaktayim fırsat buldukça oturuyorum bisi olacak diye çok korkuyorum Allah korusun. .

kulum, post: 38899683, member: 617765"]Cnm kan testıne göre hamılesin.doktor negatifmi dedide idrar testi veriyosun bu kadar kendini yıpratma akışına bırak[/QUOTE]

[/QUOTE]
korkma canım allah büyük bebeğin sana tutunur dua et bol bol...gözün aydın darısı başıma :)

ulum, post: 38914363, member: 617765"][/QUOTE]
korkma canım allah büyük bebeğin sana tutunur dua et bol bol...gözün aydın darısı başıma :)[/QUOTE]
Amin tez zamanda darısı başına olsun. .

Canim merhaba daha oncede yazmistim birşey sormak istiyorum illa camasir suyu dökülünce hemen kopurmesi mi gerekio yoksa bir tahta parcasiyla karistirirsak kopururse o zamanda olunlumudur sonuç merak ettim ben aralikta yapmistim ozaman çalkalama rağmen cikmamisti simdi deniyorum karistirinca kopuruo iste bi umut die soruyorum :))

kızlar bu test bende doğru çıktı.geçen ay ilk kez denedim bat.a 8 gün kala köpürdü sonra hamile oldugumu öğrendim kan testiyle ama 6 haftalıkken düştü bebeğim bu ay tekrar denedim bat.a 5 gün var köpürmedi...yinede kimseye ümit vermek istemem tabi sadece başıma geleni paylaşmak istedim...belki de tesadüftü...

Kader kısmet diye boşa dememişler en yakın arkadaşım bu ay ilk ve tek denemesini yaptı ve şu anda 3 haftalık hamile büyük ihtimalle 1 hafta geçti iki çizgiyi gördü şimdi kan testine gidiyor :) Hepsinin geleceği vakit belli kendimizi yıpratmaya gerek yok :)

Şu an kalkıyorum bende yapmaya dün lekelenmem oldu acaba yerleşme kanaması mı diye düşünüyorum. Yapayım bakayım baya doğru sonuç alanlar var :))

Yessss işte olduuuu :)
Ben demin yaptım köpürdü baya kalın bi köpürük ve katı gibi aynı bira köpüğü gibi ama böyle çatır çatır ses çıkmadı sonradan. Ve idrarın rengi beyazlamaya başladı. Yani bende mi hamileyim :) dün lekelenme yaşadımda :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…