Adete 6 gün kaladan beri yaptığım testler (örnek olsun sizlere)

merhaba gecen ay usg çekildim son adetim 26 aralık benim bu ay 19 da başlayarak kahverengi akıntım ve 22 sümüksü şekilde kahverengi akıntım geldi. yine bugunde akıntım devam ediyor kıst flan oluşmuş olabılır mı ? yoksa hsg'den mı kaynaklanıyor sizce =

kızar bu test dogrumu hep yapıyodum kopurmuyodu bugun yaptım köpürdü adetım ya yarrn yada ertesi günü

konu çok faydalı. teşekkürler.
gebeliğiniz için de tebrik ederim. allah analı babalı büyütsün.
sanırım kronolojik sıraya göre dizilmişler ama testlerin üzerindeki yazıları pek anlayamadım

ulum, post: 38914363, member: 617765"]
korkma canım allah büyük bebeğin sana tutunur dua et bol bol...gözün aydın darısı başıma :)[/QUOTE]
Amin tez zamanda darısı başına olsun. .[/QUOTE]
Cnm nasilsin bebis nasil hic gorunmuyosun bebelik takvimide yapmamissin hyrdir kötü bisey yoktur inş

korkma canım allah büyük bebeğin sana tutunur dua et bol bol...gözün aydın darısı başıma :)
Amin tez zamanda darısı başına olsun. .[/QUOTE]
Cnm nasilsin bebis nasil hic gorunmuyosun bebelik takvimide yapmamissin hyrdir kötü bisey yoktur inş[/QUOTE]

Canım sağ ol mesajın için.. Şu anda son adet tarihine göre 9+1 ultrason görüntülerine göre 7+5 hamileliğim devam ediyor çok şükür. Ama ara ara kahverengi lekelenmem oluyor.. Soluğu doktorda alıyorum, çok korkuyorum.. Hemen prolüton iğne vuruyorlar, şimdide haftada bir önerdi doktorum bu iğneyi her şey düzenli olsa bile.. Bunun haricinde progestan kullan dedi acilde gittiğim doktor ama bende fena baş dönmesi, mide bulantısı, halsizlik yaptı.. Bıraktım, devam edemedim..

Bebelik takvimi nasıl yapılıyor, bilmiyorum onu ben (

Amin tez zamanda darısı başına olsun. .
Cnm nasilsin bebis nasil hic gorunmuyosun bebelik takvimide yapmamissin hyrdir kötü bisey yoktur inş[/QUOTE]

Canım sağ ol mesajın için.. Şu anda son adet tarihine göre 9+1 ultrason görüntülerine göre 7+5 hamileliğim devam ediyor çok şükür. Ama ara ara kahverengi lekelenmem oluyor.. Soluğu doktorda alıyorum, çok korkuyorum.. Hemen prolüton iğne vuruyorlar, şimdide haftada bir önerdi doktorum bu iğneyi her şey düzenli olsa bile.. Bunun haricinde progestan kullan dedi acilde gittiğim doktor ama bende fena baş dönmesi, mide bulantısı, halsizlik yaptı.. Bıraktım, devam edemedim..

Bebelik takvimi nasıl yapılıyor, bilmiyorum onu ben ([/QUOTE]
Cnm sitede konusu acilmis gebelik takvimi yaz cikar ama kisisel bilgilerde cocuk var yok yrrinin altinda gormustum profiline gir orda bebegin dogacagi tarihi yaziysun oyle cikiyo

Cnm nasilsin bebis nasil hic gorunmuyosun bebelik takvimide yapmamissin hyrdir kötü bisey yoktur inş

Cnm sitede konusu acilmis gebelik takvimi yaz cikar ama kisisel bilgilerde cocuk var yok yrrinin altinda gormustum profiline gir orda bebegin dogacagi tarihi yaziysun oyle cikiyo[/QUOTE]
Amin tez zamanda darısı başına olsun. .

Cnm bu arada hayirli olsun allah sag salim kucaginada almayi nasip etsin bnde klomen kullandim yarin dr gtcm yumurta takibine kac mm olduguna naktircam ins buyumustrde igne yazar bidaha gtmem; )

neden okadar eminsin değerin mi düşükçıktı yoksa kese mi görülmedi bende iki ay önce düşük yaptım oyüzden çok üzüldüm rabbim sabır versin
02.02.2015=52
03.02.2015=64
05.02.2015=113
06.02.2015=66
08.02.2015=41 burada kırmızı kanama başladı bundan önce k.rengi lekelenme vardı
10.02.2015=43
13.02.2015=56
15.02.2015=55 degerlerim bu şekılde canım çok sağol çok yıprattı bu süreç beni

canım kötünün iyisi aslında durumun kimyasal gebelik gibi duruyor çünkü dış gebelik çok daha zoru ve ben iki aylıkken kaybettim bebeğimi seni çok iyi anlıyorum yani bu dünyada hiçbirşeyin garantisi yok düşük yapınca en az iki ay korunma öneriliyor en azından sen de o olmayacak ve o ağrılar anlatılmaz doğumdan inan adah zordu... yeni ay da yeniden başlarsın denemlere rabbim hayırlısını versin

canım doktor dış gebelikten şüpeleniyor yarın kürtaj olabilirim kürtaj olmaktan çok korkuyorum. senin durumun daha zor canım acını paylaşıyorum belki bir iki aya güzel haberler veririz birbirimize

canım doktor dış gebelikten şüpeleniyor yarın kürtaj olabilirim kürtaj olmaktan çok korkuyorum. senin durumun daha zor canım acını paylaşıyorum belki bir iki aya güzel haberler veririz birbirimize
inşallah canım inan şuan seni çok iyi anlıyorum bir belirsizsikiçinde olmak çok zor ama ben hep dua ettim inşallah gerek kalmaz kürtaja diye ve bir akşam uzanırken kendiliğinden düştü bebeğin kesesi elime geldi ve çok şükrettim müdahaleye gerek kalmadı diye inşallah seninde kalmaz ve bir gün güzel habrler alırsın

sebep neymiş araştırma yapıldı mı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…