Adete 6 gün kala leke

morananas

Üye
Kayıtlı Üye
19 Ekim 2023
153
79
Kızlar merhaba. Regl dönemime 6 gün kala (dün) minik bi kahverengi lekelenmem oldu. Ama çok az miktarda. Çok hafif de kasıklarımda ağrı oldu. Bugünde yine aynı şekilde çok ama çok az leke geldi. Ama reglme henüz 5 gün var ve bu yaşıma kadar hiçbir zaman günümden önce leke gelmemiştir. Gününü geçin neredeyse saatini bilirim. Herhangi bir kist problemim de yok. Gebelik belirtisi olabilir mi? Yaşayan oldu mu aranızda?

Olabilir ama genellikle hayal kırıklığı oluyor niye çıkmadı vs diye, ya da çıksada çok erken çok yeni olacağı için sağlıklı olup olmadığını bilmek zor olacak kimyasal ile sonuçlanırsa bu sefer de hayal kırıklığı olur. En güzeli gecikmeyi beklemek.

Haklısınız. İlk defa böyle bir şey yaşayınca şaşırdım baya kendimi bildim bileli olmaz çünkü

Benden de geldi adete 7 gün kala çok az miktarda bende şaşırdım diğer gün test yaptım silik çıktı bebetime markaydı. Bugün başka marka yaptım hayalet bişey çıktı ama yok gibiydi ümidim gitti

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…