Adete 6 gün kala leke

ayy hadi inşallah olmuştur yaa benimde sen gibi 6 gün kala çok ufak leke geldi. 2 gün de geciktim bekliyorum hala.
İlk defa leke gördüm böyle bilemiyorum ya bazıları da yumurtlama kanaması diyor . Saglı sollu kasıklarım ağrıyor ayyy gecikmiş neden test yapmıyorsun yapsanaaa

Fiyatlarını çok bilmiyorum ama adetim çok gecikti falan desen test yapmaları için
Fiyatları 500-600 sigortalı. Sigortasız Allah rast getirsin. Bence silik çizgi gördüm hamileyim kan testi yaptırmak istiyorum desin öyle alırlar . Ama önce kadın doğuma randevu alınması gerekiyor

Fiyatlarını çok bilmiyorum ama adetim çok gecikti falan desen test yapmaları için
ya valla geçen ay bilinçsizdim rastgele bir gün gittim tabi böyle baş dönmeleri falan sanırsın 7. haftamdayım adama hamilelik şüphem var belim de ağrıyor dedim beta hcg aldı sonra röntgene yönlendirdi. girmemiştim ne olur ne olmaz diye. acildeki doktorlar bi değişik davranıyorlar.

bi kere yaptım onu da sonra dayanamadım söyledim eşime bir şey anlatmayınca çatlıyorum resmen
Ben kendi içimde yaşıyorum şuanlık Eşim diyor ki eğer olursa bana sürpriz yapar mısın nasıl yapayım o anki panikle heyecanla süpriz hastaneye bile beraber gidicez mecbur olsunda süprizi kalsın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…