Adete 4 gün kala 2. çizgi silik çıkan var mı?

Maşallah canım cok sabirlisin hic kan vermedin yani valla tebrik ediyorum

İnsaah canim. Esim kan vermemi istemiyor. Cok verdin yeter diyor perşembeye randevu aldim ama cok sukur idrar testinde koyulasiyor her gecen gun. Sen verecek misin
yok canım ben vermeyeceğim. 3 kere test yaptım ben her yaptığımda biraz daha koyulaştı. Doktorlara kalsa 2 günde bir gideceksin her yerini delik deşik edecekler birde strese sokacaklar. 6. haftamda doktora gideceğim direk ultrasyondan baktıracağım, görünmezse alttan muayene edip görüyorlar zaten. Aslında sabretsen zaten 6. haftada heşey belli oluyormuş.

Öyle de canım keşke hemen gitsen çünkü doktorlar düştüğü önlemek için her ihtimale karşı ilaç veriyorlar

Öyle de canım keşke hemen gitsen çünkü doktorlar düştüğü önlemek için her ihtimale karşı ilaç veriyorlar
Şuanda düşüğü hissettirecek herhangi bir ağrım ve lekelenmem yok canım zaten en ufak birşey hissetsem hemen koşacağım ama çok şükür her şey yolunda gibi geliyor Annem yenidoğan çocuk hemşiresi, doktoruyla konuştu, ağrı, kanama vb şeyler yok ise 6. haftada görelim sağlıklı embriyoya hiçbirşey olmaz demiş onun rahatlığındayım ben

İnşallah sağ Salim kucağına alırsın kuzum

Haklısın canım bekleyelim bakalım benim testlerim de koyulaşıyor çok şükür

Merhaba adetime 8 gün var sağ kasığımda sürekli bi ağrı ve batma hissi var sabremedim days comfort erken gebelik testi yaptım 2. Çizgi hayalet gibi görebilecekmisiniz bilmiyorum Sizce durum nedir

Eklentiler

• 9E019601-6EC6-4927-A37C-44E0B047B82C.jpeg
    106,8 KB · Görüntüleme: 887
Merhaba adetime 8 gün var sağ kasığımda sürekli bi ağrı ve batma hissi var sabremedim days comfort erken gebelik testi yaptım 2. Çizgi hayalet gibi görebilecekmisiniz bilmiyorum Sizce durum nedir
Yanı bi hayalet çizgi var gibi ama daha 8 gün varmış biraz zaman geçsin testti tekrarla bence

Merhaba kızlar bende adetime 4 gün kala yaptım testti ikinci çizgi cıktı pembemsiydi.. kan verdim 85 cıktı gebelik var ama çok küçük dedi doktor ultrasonda gormedi Allah herkese nasip etsin inşallah inşallah bi sıkıntı çıkmaz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…