Adete 4 gün kala 2. çizgi silik çıkan var mı?

Aaa evetInşallah..hemse çok güzel bir aralığa geliyor hamilelik. Adet günümüz de aynıymış yaInşallah senin çift çizgin bana da uğur olsun..Inşallah seninki de daha daha daha koyu çıkar ne güzel konuşuruz burdan aynı giderse...

aminn yaa hadi inşallhhh. ikimizde alalım mutlu haberi. birbirimizi haberdar edelim sonuçtan :)

Herhangi bi ilaç kulöanmadınız degil mi çatlatma ignesi falan

İnşallah canım

Benim de adetime 6 gun var cok kasik agrim var gebelik olabilir mi dersiniz? Bir kaza oldu aslinda istemiyordum ama

aminn yaa hadi inşallhhh. ikimizde alalım mutlu haberi. birbirimizi haberdar edelim sonuçtan :)
Benim bu sabah kahverengi hafif şeffafımsı akıntım gelmeye başladı canım..Aslında daha 2 gün vardı reglime. Ama sanırım başlıyor umudumu yitirdim şuan bu aydan.. Gelecek ay innovita ovülasyon testi ve de arı sütü-bal-polen karışımı almayı düşünüyorum...

canım yaa yerleşme falan diyolar kahve akıntıya öyle birseydir belkide.

Lütfen yardım edin çizgi görüyor musunuz yoksa ben psikolojik mi görüyorum

Eklentiler

• Screenshot_20190712-141043_WhatsApp.jpg
    37,1 KB · Görüntüleme: 818
Sende durumlar nasıl canım? Her sey yolundadir umarim

adet günüm geldiğinde test yaptım net 2. çizgiyi gördüm cnm ama hala doktora gitmedim ben sabrediyorum :) bugün adetim geçeli tam 7 gün oldu. 1 hafta daha bekleyeceğim inşalhh kese ve kalp atışını biranda görürüm :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…