Adete 4 gün kala 2. çizgi silik çıkan var mı?

pinkand

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
3 Temmuz 2019
32
16

merhaba arkadaşlar, Adetimin başlamasına daha 4 gün var fakat, karın ağrım çok fazlaydı şüphelendim ve test yaptım.İkinci çizgi silik şekilde çıktı. sizce hamile olabilir miyim? böyle çıkıp hamile olan var mı?

yaaa inanamıyorumm gerçekten görüyorsun değilmi :) daha 4 gün var emin olamadım tekrar tekrar bakıyorum doğrumu görüyorum diye :)
Kaçıncı dakika da çıktı bu çizgi hemen kan ver istersen sağlık ocağında akşam sonucunu öğrenirsin

Kaçıncı dakika da çıktı bu çizgi hemen kan ver istersen sağlık ocağında akşam sonucunu öğrenirsin

ilk test çizgisi çıktı snra ardından o göründü :) adet günüm geçsin diye bekliyorum hayal kırıklığına uğramayayım diye inşlh hamileymdir :)

Benimde boyle silik cikmisti.kan verin netlessin.tebrik ederim saglicakla kucaginiza alin insallah

Tebrik ederim canım hamilesin :) Baya net görünüyor. Bir şey sorcam karın ağrın nasıl regl agrısı gibi mi? Benim de 4 gün var ve karnım adet olacakmış gibi ağrıyor şimiden. Normalde bu ağrı olur ve bi kaç saat sonra adet olurdum. 4 gün önce olunca şaşırdım ne oluyor diye..

Evet canım adet sancısına çok benziyor hatta daha yoğunu. Bende karnım ağrıyınca hemen adet olurum, şaşırdım olmayınca o yüzden yaptım testide. ama bugün karın ağrım kalmadı ağrı bacaklarıma ve belime geçti, hala adet olacak gibi hissediyorum. umarım hamileyizdir canımm

İnşallah canım..Ama senin testin de pozitif çıkmış, kan verip doktora gidip netleşmesini bekliyorsun sanırım..Bende adet günüm gelince test yapcam (7 temmuz) şuan adet olacak gibi sesnin dediğin gibi yoğun bir şekilde ağrılar geliyor ama sürekli kalmıyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…