Adete 2 gün kala silik çizgi acil cevap bekliyorum lütfen

Beş haftalıkken neyden şüphelendiler kese mi küçüktü benim de bana da kese haftasına göre küçük dediler
Yok kese güzeldi ama altı haftalık olduğu için bebeğin olması lazımdı bebek yoktu şimdi sekiz haftalık zaten dört beş haftalık kese gözüküyor beşte bile beta değerine göre bebek gözükmesi lazım yani anlayacaginiz adet tarihini bağlı değil betaya bağlı bebeğin gelişimi

Anladım tekrar teşekkür ederim bende daha önce iki tane bebeğimi kayıp ettim önceki gebeliklerimde hiç sıkıntı olmadı herşey yolunda gitti normal zamanda kese göründü bebek göründü kalp atışı duyuldu ama sonraki muayenede kalp atışı alınmadı kalbi durdu ve kürtaj oldum ama bu gebelikte daha başında sıkıntı çıktı 5+3 ken gittim doktora kese haftasına göre küçük dedi geç döllenme olmuş olabilir dedi doktor ama ben geç döllenmeye ihtimal vermiyorum çünkü ilişki tarihini biliyorum o yüzden kendimi kötüye alıştırıyorum aslında

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…