Adet öncesi şiddeti mide kramp

Vertigo belirtisi nasıl? oluyor 1 hafdadı başda dönme sersemlik var/ kim de var bu sorun nasıl kurtulmak olur ilac tedavisi varmı?

Herkese çok teşekkür ediyorum verdiğiniz cevaplardan ötürü.
Ben bekarım 40 yaşındayım 35 kiloyum boy 163 gibi. Bu kadar Detay veriyorum ki hani bilesiniz tanıyorsunuz diye Şimdi şöyle bir şey doktorları defalarca gittim artık yani 2 ev gibi oldu hastaneler ancak kistin bir büyüyor bir küçülüyor Mesela bir bakıyorsun bir buçuk santim bir santim derken birden beş altı santim oluyor bazı Doktorlar ona diyor ki bu kist değil her ay döndü o yumurta ama çatlamadığı için büyümüş. Kistim küçük olsa da büyük olsa da bu ağrıları çekiyorum açıkçası kadın doğum bizlik bir şey yok diyor genel cerrahi yatıyor o kadın doğum atıyor vesaire pinpon topu gibiyim yani.
Iki kere kolonoskopinin kısası yapıldı Ama o yeterli değil dediler şimdi benden uzununu istiyorlar Ben çok zayıf olduğum için ve kan seviyemde hgb 8 Bundan dolayı erteliyorum ultrason film vesaire hep gaz çıkıyor. Dediğim gibi Ayın bir haftası sadece rahatım O da tetikte rahat.
Hani Kendimi hep şu şekilde teselli ediyorum işte işte çok zayıfım adetler ağır geliyor vs. Adet öncesi sonrası yumurtlama öncesi sonrası aşırı gaz oluyor.

Çok defa gittim acile hep yoğun gaz var deyip tahlil temiz çıkınca yolluyorlar.

Sizin de karninizda gaz dolanıyor mu böyle biri içerden çeker gibi sanki

Sizin de karninizda gaz dolanıyor mu böyle biri içerden çeker gibi sanki . Adet 4. Günü adet kesilse bile yine o gaz sizde de devam ediyor mu acaba

Sizin de karninizda gaz dolanıyor mu böyle biri içerden çeker gibi sanki
Acile değil de polikliniğe gidin , ben önce kadın doğum sonra dahılıye en son urolojıye gıttım orda cıktı kum oldugu karnımda bır ağrı kasıklarıma doğru atıyor ıcım cekılıyor o agrı ıle uyuyakalıyordum

Belki agrınin nedeni adet kaynaklı değildir göbel fidığı falan dir .Bir d.r gidin emin olun bence .

Ben de 1.57 boyla 35 kiloyum. benim de çok gaz olur. 1 gün önceden ağrı başlar. Hatta ben reglken yemek yiyemiyorum otomatik olarak. Su zaten içemiyorum. nane ve rezene içiyorum.gaz için iyi oluyor.

Dr'a gittin mi? Adet sancından bağımsız olarak söylüyorum. Adetliyken midene kramp girse adetine bağlayabilirsin de sürekli mide sorunun var. Bu kadar kramp ya gastritten olur yada safra kesende sıkıntı olabilir. Yani adetinle alakalı olduğunu sanmıyorum. Genel cerrahiye gitmelisin.

Ben her adet öncesi siddetli mide agrisi yasiyorum. Özellikle 2 ay önce aylarca sürmüstü adet olunca gecti. Göbek düsmesi,göbek kaymasi denir benim yasadigim onun agrisiydi. Karnima dokundugumda her tarafi aciyodu gobek deligimin ust kismi ve yan kısmı taş gibi olmustu. Kekik mideme cok iyi geliyodu. En iyisi detayli doktor muayenesi eger ki birsey cikmazsa dogal bitki caylariyla rahatlayabilirsiniz ve doktor önerisiyle mide koruyucu kullanin

Ben 19 yaşındayım çok ağrım oluyor ve miyomum var

Evet malesef bu benimde sorunum

Bu konuda tecrübelerimi bildirmek istiyorum umarım yardımcı olur bende adetime bir iki hafta kala çok sancılanıyorum adet olmuş gibi çok sancm oluyo sol kasığm da anı oluşan kramp ve ağrılar oluyo bende bu şekilde kaç haftasında ağrılı ve sancılı geçiriyorum kadın doğuma gittiğimde bu belirtiler üzerinden bakılarak doktor kist veya miyom vs. Olmadığını söyledi siz evlimisiniz bilmiyorum ama benim bu şekilde evlendikten sonra sürekli olmaya başladı bende artık normal görüyorum kimilerinin böyle olabiliyo.

bildirimi görünce şok oldum ben de aynı bu şekildeyim işte bugün yataktan çıkamadım

Aynen bazen bendede oluyor

Ben bekarken her ay akşama kadar ağrıdan yerlerde yuvarlanırdım. Hemde onunla birlikte sürekli kusardım ağzıma su bile süremezdim çoğu zaman hastanelik olurdum özellikle kışın sogukda daha kötü olurdu evlenince azaldı doğum yapınca geçti. şimdi bazen üşütür sem biraz ağrı oluyor

Geçmiş olsun. Ağrıdan ölmek istediğim zamanları bilirim, insanın nefesi kesilir gibi oluyor o kramplarda. Hee mide ağrısı da çok yaşadım onu da çok iyi bilirim. Doktora gidin, ben gitmedim hep çektim, pişmanım belki yıllarca her ay azap çekmezdim. Şimdi kırkımı geçtim, o kadar ağrılı olmuyorum, ölmeyi düşünecek kadar olmuyorum en azından maaşallah diyeyim. Tekrar geçmiş olsun.

Merhaba bendede adet olacağım gün mideme kramp girer hemen o gün içerisinde adet olurum. Kist falan yok ben kontrollerimi yaptım bu durumunda normal olduğunu söyledi doktor

bildirimi görünce şok oldum ben de aynı bu şekildeyim işte bugün yataktan çıkamadım
Ay gerçekten mi Çok geçmiş olsun size de ben de şimdi günlerdir uğraşıyorum Bugün Hatta Sabah biraz bir şeyler yemek istedim yiyemedim iyicene zayıflıyorum size de tam tarif ettiğim gibi mi oluyor böyle karnınızın içinden sanki Birileri bir çekiştiriyor çok aç kalırsın da karnına kramp girer gibi garip tarifsiz ayakta tutmuyor Yani ilaçlarda kısa süreli kar ediyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…