Adet öncesi şiddeti mide kramp

Aşırı Gaz sancısı göğüs ağrısı yapabilir, fakat bu kadar fazla şikayetiniz varsa gaza sebep olan başka birşey de olabilir mi. adet dönemi bunu arttiriyorda olabilir, beslenme sonrası mi oluyor mesela bazen gıda intoleranslari da buna sebep olabiliyor. Burda da yanlış birşey söylemek istemem.

Özel doktora gideceğimi söylemiştim bana pms ve ibs teşhisi koyuldu internetten araştırdığında bunlar gibi sorun yaşıyorsan özel doktora gitmeni tavsiye ederim. Aynı şeyler olacak diye bir şey yok tabii ki ama belirtilerin benzer.

Ay kızlar o kadar çok zaman geçti ki kusura bakmayın Ben yeni gördüm o sıralar çok sıkıntılarım vardı peş peşe konuları açtım buraya Bu yorumların geldiğini bile hiç fark etmedim Hepinize ayrı ayrı Çok teşekkür ederim

polikistik over var mı bir kontrol ettirmek için lütfen doktora görünün. reglınız düzensiz mi? regl döneminiz esnasında veya birkaç gün öncesinden başlayan sivilce probleminiz var mı? şekeriniz ya da insülin direnciniz var mı?

Merhaba yumurtlama kistleri olup kayboluyor. Şuan sağ karın altında saniyelik acı veren batmalar oluyor sık sık anlayamiyorum neden

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…