Adet olacakmışım gibi karın bel kasık bacak ağrısı hamilelik belirti misidir

bence sabah ilk idrarla bi tane dene. Benim o dediğin tarihler bu ay için yine regl gününe denk geliyo döngüm 26 gün çünkü. 12. gün yumurtlama 14 gün sonrası da regl oluyo her türlü regl beklemeliyim Ama sen yap bence hem bugün negatif olsa yarın poizitif de cıkabilir çünkü yaşayan cokmuş döllenme durumu geç veya erken durumlarını

Merhaba hayırlı olsun hamilesiniz sanırım benimde yumurtama günüm 27 sinde çatladı 28 inde aşılama oldum ama Regl olacak gibi ağrı ve hisssim var sizde var mıydı

bilmiyorum artık yarın sabah denerim olmadı umarım ikimizde hayırlı haberler alırız

Kızlar benimde dün yumurtlamadan sonra 12. Gündü. Test yaptım dün negatif çıktı. Ama beş gündür sürekli regl ağrım var sokulemiyor gibi. Kasıklarıma içine iğne gibi batıyor yanıyor ama yumurtlama sonrası 12. Günde çıkmazmiydi hamilelik olsaydı

16. Günde net çıkıyor

Ay ya çıkmazsa diye çok üzülüyorum bir yanım yapmak istiyor bir yanım yapmak istemiyor
Ya sonucta regl gününe daha var, bu kadar akıntı belirti vs bence bi dene benim akıntım senin gibi olsa ben yarın yapardım ilk idrarla hem niye üzüleceksin ki sağlıklıyız şükür iyi güzel evliliğimiz var Allah da en güzel zamanda nasip edecek yani testler denemek içindir istersen bak cuma günü beraber yapalım ben sırf eğlencesine yaparım sen de yapacaksan

Olur tamamm yapalım cuma günü birlikte

Kızlar bende de aynı şekilde adete 9 gün var bir kasık ağrım var yumurtlama günüm 3/4 arasındaydı gerçi öncesini ve sonrasını full değerlendirdik ama bu ay bugün özellikle göğüs ucumda hassasiyet ve dikleşme var büyük ucum ve dimdik

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…