Adet olacakmışım gibi karın bel kasık bacak ağrısı hamilelik belirti misidir

Ay canım benim de öyle, sağ göğsümün kahverengi kısmı soldan daha geniş ve ucu koyu renk geldi gözüme ama daha once dikkat etmemiştim yeni bi şey mi zaten öyle miydi çok bilmiyorum rengini o yüzden. Ama bugün birden bire anlık bi karıncalanma gibi sızı hissi oldu göğüs ucumda ve kasık ağrısı yaşıyorum hala ara ara. Ya regl ya hamilelik bakalım 4 gün kaldı yarından itibaren

Yani ara ara karın kasık devam ediyor sıcak basıyor bilemiyorum sende var mı bir değişiklik
Ya benim meme ucunda elektrik çarpması gibi his oluyo dünden beri az once iki kere yine oldu han icok şişkinlik falan yok göğüsün kendisinde ama uçlarında ve altında his var bi de kasık ağrısı ve gaz sancısıyla uyandım yine az az oluyo

Adet belirtisi ve hamilelik aşırı benziyor inşallah hamile çıkarız dua ediyorum hep eşimde çok istiyor Rabbim kimsenin kucağını boş bırakmasın bebek bekleyen tüm anneler sevinçli haberler alsın inşallah

Amin canım benim, benim eşim de istiyor o yüzden bu kadar yeni evli olmamıza rağmen korunma olmadı zaten. Ben etrafa su an düşünmüyoruz diyorum ama ben de baya istemeye başladım. Benim göğüslerde iyi huylu lezyon var bu meme ucu sızısı fibrokistik meme oldugu için mi oluyor yoksa belirti mi diye onu araştırdım ama bi şey bulamadım o genelde meme ve koltuk altı vs ağrısı yapıyor çünkü. Yarın sabah bi test yapalım bakalım çıkmazsa pazartesiden itibaren belli olur durumumuz

Aynen öyle yarın yapalım bakalım ne sonuç çıkacak

En son saat kaçta su içeyim su içip mi yatayım nasıl yapayım bilmiyorum heyecanlandım negatif tir ama olsun
Canım ben dayanamayıp az önce yaptım ama malesef negatif çıktı ümidimi kestim adete 4 gün var umarım sen yaparsın pozitif görürsün yarın daha tekrarlamam

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…