Adet olacakmışım gibi karın bel kasık bacak ağrısı hamilelik belirti misidir

İlişkiden kaç gün sonra yaptınız acaba testi
Ben çatlatma iğnesi oldum bu ay. O yüzden belirli ilişki günlerim vardı hangisinde tuttu bilmiyorum 18 eylül iğne yaptırdım. İğnemin 14.günü kanda baktırdım 2.4 çıktı tekrar 16.gün baktırdım 14.5 çıktı

Slm canım benimde dokuz Ekim beklenen adet tarihim. Yumurtlamadan iki gün sonra göğüs ağrım başladı ama üç gündür iyice arttı üç gündür de bel ağrım var. Dün regle 5 gün varken kaset test yaptım ama negatif çıktı . Bildiğin adet ağrım var sanki gece filan adet oldum sandım. Şu anda bel ağrım var erken mi yaptım sence. Sen erken gebelik testi mi yapmıştın

Merhaba benim de dunden beri az adet agrilarim var ama cok az.
Adetime 4 gun var benim de ve adetten 6 gun once yapilabilen erken hamilelik testlerinden yaptim. Gormussunuzdur cook cook silik ,zor gorulen bi cizgi var.
Adet gunumu bekleyip adet olmazsam o gun kan veririm

Genelde 5 dakika içinde çıkanları dikkate alın diyorlar sonrası kuruma çizgisi olabilir en kötü kan yapın kesin sonucu öyle öğrenirsiniz
Kuruma cizgisi ne diye arastirdim(cunku ne dmeek hic bilmiyordum genelde 1 saatten sonra oluyor diyorlar ama dedigim gibi bilmiyorum.
Adet gunu kanamam olmazsa kan verecegim.
Bu markadan onceki ay da test yapmistim hic cizgi cikmamisti , simdi azicik cikti ama cok zor goruluyor
Umarim anlamli bir sey ifade ediyordur

Benimde şimdi ev süpürdüm biraz zorlandım heralde market çok yakın iki dk aşağı indim iki poşet eşya aldım eve geldim kapıdan girince sol kasığıma bir ağrı girdi aniden sancı gibi. Baktım beyaz akıntı olmuş ağrıyla bir

Sağlıksız gebelik olduğu nasıl anlaşıldı bana da olabilir dedi 1 hafta 10 gün içinde gideceğim çok üzülmüyorum
Benim adet olmam gereken günde kanamam başladı ve 5 gün yoğun şekilde kanamam oldu anlamadım adet sandım. Sonra durmayinca test yaptırdım hamile olduğumu öğrendim ama değerler çok yavaş artıyordu yani normalde 2 günde 2 katı artması gerekirken benim 1 haftada bile 2 katına çıkmadı. Mecbur kürtaj oldum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…