Adet olacakmışım gibi karın bel kasık bacak ağrısı hamilelik belirti misidir

Kızlar ne durumdasınız iki gündür sağ belim sağ kalça ve sağ bacak ağrıyor ve regl ağrım var geçmiyor ağrı iki gün kaldı adete ama sanki üç gündür regl olucam ama bir türlü sokulemiyor gibiyim böyle olup hamile olan var mı gerçekten

Selam canım yumurtlama günümüz aynı benim de 27 eylülde yumurtlama akıntım geldi, yumurtlama döngüm başladıgı hafta göğüslerim o kadar ağrıdı ki otururken bi şey almak için uzandığımda bile göğsüm acıyordu 23-24-25-26 eylül böyle geçti. SAT 18 eylül BAT 14 ekim. 1 ekimden bugüne de kramplarım var. 6 ekim sağ yumurtalıkla başlayıp karnımın sağ altına geçti ağrı eğilince bile bıçak gibi batıyordu apandist sandım bi şey çıkmadı. 4 ekimden beri de mide yanması ve gaz sancısı + alt karında hafif bi şişliğim + kabızlık var afedersin. Sende durumlar nasıl

Benim de 14 Ekim pazartesi bende bekliyorum canım test yapmak istiyorum ama negatif görmek istemediğim için tarihi bekliyorum ama çok zor benim kasıklarım ve ara ara gelen bel karın adet olacakmış gibi ağrı hala ara ara devam ediyor göğüsün ağrıyor hala hafif sert üzerindeki yeşil damarlar baya belirgin dal gibi koltuk altına kadar uzanıyor 4 gündür gazım var her saniye asla geçmiyor beyaz ve sarı akıntılarım oluyor yapışkan uzayan benim adet önce olmazdı akıntım ama bilemiyorum hamilelikle adet belirtileri çok benziyor ayırt edemiyor insan inşallah hamileliktir sizin akıntınız var mı

Canım anlattıkların okudugum birçok belirtiyle uyuşuyor umarım bebişin sağlıkla seninledir :) Bende akıntı yapışkan geldi dün bugün de cok az yani yok denecek gibi diyebiliriz. Onun dışında sabahları kasık ağrısı idrara sıkışık uyanıyorum gün içinde cok su içen biriyim ( ortalama 2-3 lt) bir bardak su içip 15 dk sonra wc gidiyorum ve aşırı gaz sancısıyla uyandım. Ama pms diyebileceğim bir halsizlik var bıraksalar min 15 saat uyurum :) Regl günü geçene kadar umursamamaya çalışma kararı aldım yoksa üzülürüm bende :)

Ben ağustos ayında kimyasal bir gebelik yaşamıştım mesela onda da sarımsı yapışkan bir akıntı gelmişti yumurtlama gününden 12 gün sonra aynı şekilde bu ayda yumurtlama gününden 10 gün sonra geldi ve hala ara ara devam ediyor çamaşırımın ıslandığını hissedebiliyorum yani umarım hamileliktendir

Evet ağustos ayındaki durumunuzu okumuştum Allah sağlıklı gebelik ve sağlıkla kucağa almayı nasip etsin. Akıntı konusunda bilmiyorum kimisi 5.haftadan sonra da yaşayabiliyormuş sizin gibi erken belirti yaşayan da cok. Benim de başıma gelen gece terleme ve sıcak basmaları cok düşündürdü bi de kasık ağrıları ama dünden beri kasık ağrıları seyreldi. Kabızlıkta var gibi yok gibi bi hal aldı. Bata bi şey kalmadı regl olursam da nasip artık. Allah hepimize sağlıklı olanı yaşatsın :)

Beni de hep sıcak basardı 4-5 gün ama aynı zamanda griptim o mu tetikledi bilemiyorum sizin ilk çocuğunuz mu olucak acaba

Beni de hep sıcak basardı 4-5 gün ama aynı zamanda griptim o mu tetikledi bilemiyorum sizin ilk çocuğunuz mu olucak acaba
Ben de son iki gündür grip gibiyim bi de hapşurmalar başladı üşüttüm sanırım. Ben 2 aydır evliyim ve bu ay korunma olmadı adet kısa sürdü normalde 5-6 gün olur 2 gün kanama 3.gün kahverengi oldu ardından da yumurtlama oldu korunmasız geçti. Sonra da sıcak basmaları başladı gün içinde yüzüm sıcaklıyor gece sıcak basıyor belki eşim yüzündendir o cok sıcaklar yapısı gereği çünkü. Bi de yumurtlamadan 1 hafta sonra akıntı sulu yapışkan beyaz 3 ayrı günde geldi, rahimde kasılmalar yogun kramplar yaşadım yumurtalıgım ve kanrımda. Ama bugün bişi yok gibi. Acaba diyorum o yüzden.

Acaba yerleşme kanaması olabilir mi 2-3 gün az gibi test yaptınız mı sonra yine şüphelenip

Acaba yerleşme kanaması olabilir mi 2-3 gün az gibi test yaptınız mı sonra yine şüphelenip
Ya o zaman kuzenim söyledi aynısını yaptım ama beyaz çizgi cıktı sonra da ovülasyon oldu işte. Ardından da bahsettiğim durumlar. Bi daha da yapmadım regl geçerse artık

sen ne zaman test yapacaksın
Aslında ilişkiden 14 ya da 16. Günde testte çıkar ben diğerini reglye 2 gün kala yapmıştım yapsam yaparım ama tedirgin oluyorum ya çıkmazsa diye ama içimden bir ses hamilesin diyor belim aşırı ağrıyor regliden 2 gün önce genelde ağrılarım başlardı bu sefer 10 gün kala başladı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…