Adet olacakmışım gibi karın bel kasık bacak ağrısı hamilelik belirti misidir

Bu kadar erken olacağını sanmıyorum istediğimiz için herşeyi ona yoruyoruz

Dün olmam gerekiyordu fakat olmadim ama olucakmis gibi hissediyorum sağ kasigim ve bacagim hep adetten önce agrirdi şimdi de agriyor
Yukarda da birisi söylemiş belirtiler o kadar aynı ki regl ve gebelik ayırt etmek çok zor benmde bat yarın ama bir haftadır inanılmaz baş ağrısı bel ağrısı tansiyon düşüklüğü yaşadım. Tabi ben çatlatma iğnesi kullandım bu ay. 14.günde kan verdim 2.4 çıktı ümidim bitmişti. 16.günümde kaset testte silik görünce kan vereyim bi daha dedim 14.5 çıktı. Şimdi takip için beklemedeyim pazartesi tekrarlıcam kan testini

Sağlıksız gebelik olduğu nasıl anlaşıldı bana da olabilir dedi 1 hafta 10 gün içinde gideceğim çok üzülmüyorum

Canım bana da hep derlerdi inanmazdım ama gerçekten regl ağrısı gibi oluyor ve göğüsler inanılmaz hassas oluyor. Fakat eğer hamile değilsen doktorum bana 1 gün arayla ilişki oldun demişti ona dikkat et bence. Bende gebeyim ama kalp atışını duyamadım daha dua et 1 hafta 10 güne duyayım sağlıksız gebelik olabilir dedi doktor

Sağlıksız gebelik olduğu nasıl anlaşıldı bana da olabilir dedi 1 hafta 10 gün içinde gideceğim çok üzülmüyorum
Reglime 2 gün kala test yapmıştım silik çizgi çıktı kan verdim 43 çıkmıştı değerim günden güne ağrılarım karın kasık devam etti hiç geçmedi giderek değerim düşmeye başladı ve adet oldum bana da 1 hafta sonra gelin demişlerdi ama ben 3 gün sonra karın ağrısıyla gittim bişey mi oldu diye iyiki de gitmişim kimyasal gebelik olduğunu öğrendim

Bu kadar erken olacağını sanmıyorum istediğimiz için herşeyi ona yoruyoruz
Merhaba ilk gebeliğimi de aynı şekilde yumurtlama gününden 7 gün sonra hissetmiştim düzenli ilişki ve erken döllenme olduysa böyle bir şey mümkün tabi ki çok örnekleri var

Her ay aynı belirtileri yaşıyoruz ama sonu hüsran desene umarım olmazsın adet bebişin olur
Valla ilkinde göğüslerim ve kasık ağrım hariç bir şey yaşamadım. 1.5 aylık olduktan sonra bulantı kusma birden başlamıştı. 7 aydır gebelik oluşmadı bir sorunda yok. Nasip gerçekten şuan da da kasık ağrılarım aynı kramp şeklinde bacaklarıma vuruyo uykumdan uyandırdı gece o derece ama test negatif dün yaptım. Kızımda da erken çıkmamıştı 1 aylık gebeyken öğrendim

Yorumun için çok teşekkür ederim canım bizde gün aşırı ilişki yaşadık bu ay hatta yumurtlama gününü ve sonraki iki günü değerlendirdik inşallah bu belirtiler hamileliktendir umarım sizde kalp atışınızı duyarsınız bebeğinizin Rabbim yardımcınız olsun sizde bana dua edin olur mu hamilelerin duası kabul olur

İnşallah canım tabi ki ederim biz 2 3 aydır istiyorduk 10 güm günüm geçiyordu hep sonra yumurtlama günlerimde 1 gün arayla yaptık ve regl 3 gün geçmişti ve dediğin gibi ağrılar vardı bendede hatta yok ya regl olucam dedim hiç hissetmedim hamile olduğumu ama yaptım çift çıktı fakat işte hala duyamadık kalp atışlarını hepimizin sevineceği haberler alırız inşallah

Hakkınızda hayırlısı olsun inşallah sağ salim kucağınıza alırsınız umarım rabbim kimsenin kucağını boş bırakmasın tüp bebek ile hamile kaldım ben fakat hiç bu şekilde olmamıştım yani bariz adet belirtisi bu ya bu kadar sanciya sokulmemesi enteresan

Benim herşeyim normal kese göründü yolla saç göründü ama embriyo kalp atışı duyulmadı doktor geç döllenmede olabilir dedi ama sağlıksız gebelik ye olabilir dedi 10 gün sonra duymazsak kürtaj dedi bu 10 gün nasıl geçicek bilmiyorum

Bende de göğüs ağrısı var üzerindeki damarlar belirgin ama bilemiyorum

Kimilerinin kalp atışı geç duyuluyor siz kaçıncı haftadasınız

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…