Adet olacakmışım gibi karın bel kasık bacak ağrısı hamilelik belirti misidir

Merhaba iyi gunler hepinize☺️
Fotografi bugun sabah cektim. Cok çok silik bir cizgi var, deneyimlilerin yorumuna ihtiyacim var. Heyecanlanip hayal kırıkligi yasamak istemiyorum🥹
Son adet tarihimin ilk gunu 14 Eylul, son gunu 20 Eylul
Yumurtlama gunum 26 Eylul(yuksek ihtimal)
Beklenen adet tarihim 9 Ekim
Yorumlariniz icin simdiden tesekkurler❤️

Merhaba iyi gunler hepinize☺️
Fotografi bugun sabah cektim. Cok çok silik bir cizgi var, deneyimlilerin yorumuna ihtiyacim var. Heyecanlanip hayal kırıkligi yasamak istemiyorum🥹
Son adet tarihimin ilk gunu 14 Eylul, son gunu 20 Eylul
Yumurtlama gunum 26 Eylul(yuksek ihtimal)
Beklenen adet tarihim 9 Ekim
Yorumlariniz icin simdiden tesekkurler❤️
Fotoğraf görünmüyor ama

Eklentiler

• IMG_9079.jpeg
    IMG_9079.jpeg
    70,7 KB · Görüntüleme: 16
  • IMG_3117.jpeg
    IMG_3117.jpeg
    59,7 KB · Görüntüleme: 15
9 gün var reglime sağ kasığıma batma hissi oluyor herşey hamileliği gösteriyor ama aklıma çokta getirmemeye çalışıyorum sonu hüsran olmasın
Salmak lazım sanırım. Bekleyince olmuyor ben bir iki gün daha ağrım devam ederse kan vericem olmadı durumumu anlatirim ultrason isterim

Slm canım benimde beklenen adet tarihi 9 Ekim dün normal kaset test yaptım çıkmadı erken yaptım sanırım çünkü daha dört gün dün beş gün vardı. Sen erken gebelikte testi mi yaptın. Benimde üç gündür bel ağrım var yumurtlamadan iki gün sonra göğüs ağrım başlamıştı ama üç gündür iyice hassasiyeti arttı dokununca filan çok kötü acıyor. Ama bel ağrıma bakarsan adet olacağım varmiki bende de ya çok merak ediyorum. Keşke dün testi kullanmasaydim

Slm canım benimde beklenen adet tarihi 9 Ekim dün normal kaset test yaptım çıkmadı erken yaptım sanırım çünkü daha dört gün dün beş gün vardı. Sen erken gebelikte testi mi yaptın. Benimde üç gündür bel ağrım var yumurtlamadan iki gün sonra göğüs ağrım başlamıştı ama üç gündür iyice hassasiyeti arttı dokununca filan çok kötü acıyor. Ama bel ağrıma bakarsan adet olacağım varmiki bende de ya çok merak ediyorum. Keşke dün testi kullanmasaydim
Ben daha yapmadım canım test 9 gün var

X