Adet geciktirici ltfen cevap yazn

A

aytaçç

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi aytaçç
kızlar benim kardeşim 14 yaşında ve tatile gideceğiz odaa geciktirici kullanacak ama eczaneye sorduk 14 gün kullanmasında bir sorun yok dedi ondan sonra kullanmasın dedi ama kardeşimin 18gün kullanması gerekiyor acaba 18 gün kullansa birşey olurmu?:1no2:

• Konu Sahibi aytaçç
cnm bende kullanıorum yaşım 32 14 yaş için uygun olduğu konusunda şüpheliyim zaten o yaşlarda henüz düzene yeni oturmuş adeti düzensizleştrmsn yani tatil 18 gün sanırım ee bebeğim 18 günün tamamı girmese olmazmı denize bıraaktıktan 3 gün sonra ancak gelio zaten onuda hesaplayın iyi tatiller

• Konu Sahibi aytaçç
tatil 15gün ama tam tatile gideceğimiz gün 26sında oluyor ve ilk bir hafta giremeyecek biz birhafta girme birşey olmaz diyoruz ama dinlemiyor

• Konu Sahibi aytaçç
cnmmm ben evlenmeden once o ilaçtan kullanmıstım tam 10 gun boyunca..vee tumm yumurtalıklarımın dengesını bozdu...vee dr.gıttıgımde hormanlarımdan bırı olan prolaktınım yuksek cıktı..ve sırf bu horman yusunden de bebegımı dusurdum kısacasııı anlıcan hormanlara vee yumurtalıklara zararııı kesınlıkle varrr bnce asla kullanmasın bıleeee

• Konu Sahibi aytaçç
cnm dedğim gibi yaşının 14 olması beni düşündürdü bir dr.a sorun bence.ben şahsen bazen ilacı adetime 3 gün kala başlıorum sonra adetliyken 2 gün içiyorum maksat kanamayız azaltmak sonra bırakıorum benim abim jinekolog onun tavsiyesiyle başladım bu hapa her yaz 2 kez filan kullanıyorum

• Konu Sahibi aytaçç
bugün doktora gittik tahlil yaptırmamız gerekiyormuş ilacı kullanabilmesi için.Tahlili yaptıracağız ondan sonra bakıcaz artık.cevaplarınız için teşekkürler kızlar

• Konu Sahibi aytaçç
tahlil yapıldı iki tane hormon seviyeleri eşit çıktı bu nedemek?

kullanmayın canım ya ne gerek var 14 yaş ben 33 yaşımda kullandım mahvoldum kaç aydır daha iyileşemedim tüm düzenim bozuldu girmeyiversi nolucak kız olmasa tampon kullan diycem ama büyüyünce kullanır

X