adet geçikmesi. testler negativ :(

o zaman kesin degil :) yumurta aki akintin oldumu hiç bu ay, yada gogus hassasiyetin? yada diyelim en yogun akintili gunlerin kramp karinda en guclu olani
Vala onları hic hatrlamiom farkinda dglm de iki gündür adet sancısı gibi karnımda ve belimdeki agridan duramiyorum ama hala adetten bi belirti yok gelmedi

bu iyi, demek ki hesabin yanlişti ve şansin var demek, bak olumsuz duşunmeyelim ugursuzluk getirir diye duşunuyorum. bidahaki aya eger ki olmazsan ve yeni bir ay folik trio kullan ve akinti takib et o gunler ilişkili ol. inşallah bunlara artik gerek kalmaz.
İnşallah hayırlısı bnm ilk kızım da çok geç öğrenmiştim ben ondan biraz ümitliyim

Vala cnm ben hala umudumu yitirmedim 15 gun olmasini bekliom yine kan vercem ilk gebeligimde de 15 20 gunden once belli olmamisti cunki hayrlisi bklm
Sen neler yapiosn kimseden ses yok bu gece

4 5 saat idrarini tutunmu sanirim tutmadin gibi, ve su vs ictiysen belki etkisi olabilir. bende bekliyorum işte sinirliyim artik bu duruma, yapsammi ki bi test diye duşunuyorum yoruldum pozitif olmasini istiyorum bugun 14 gecikme gunum

X