adet geçikmesi. testler negativ :(

Kızlar ya bende 24nisan sprailimi cıkarttirdm 20 maysta 2gun adet gordm affedin akıntım basladı halsizim kac kere test yaptm cık.adı szce olabikrmi bacaklarm adet sancısı gbi agriyor

Normalde
Kızlar ya bende 24nisan sprailimi cıkarttirdm 20 maysta 2gun adet gordm affedin akıntım basladı halsizim kac kere test yaptm cık.adı szce olabikrmi bacaklarm adet sancısı gbi agriyor
normalde kaç gün sürüyordu halamı ağrın var
Olabilir üstüne kısa süreli oluyor diye biliyorum rengi kahve veya pembe miydi

Normalde

normalde kaç gün sürüyordu halamı ağrın var
Olabilir üstüne kısa süreli oluyor diye biliyorum rengi kahve veya pembe miydi
5 6 gun suruyor aslinda cok aci yedigim icinde pek anlayamiyorm ilk gun normaldi ikinci gn kahverengiydi suanda 6 yasnda oglum uyuyirdu onu kucakladm valla karnmda bi kopma gbi bisey oldu :KK17:

slm cnm naaptin varmi guzel haber
kusura bakma canım şimdi gördüm yazdığnııı :KK43:
31 mayis da adetim geldii. ve bu ay yine geçikti. normalde ayin 27-28 haziran gibi adet olmam gerekiyodu hala olmadım. düne kadar kasıklarımda baya ağrı vardı. bugün tık yok :işsiz: testi ay sonuna kadar yapmayı düşünmüyorum belki gelir diye :KK70: adetim son iki aydır düzensiz olmaya başladı bende anlamadım. bugünde afedersin tuvalete gittiğimde pedimde kahverengi koyu bir renk gördüm neyin nesidir anlamadım. ama çok silik bir kahve rengi. bilemedimm.
sen ne yaptın? olum bir sonuc alabildinmi :)

kusura bakma canım şimdi gördüm yazdığnııı :KK43:
31 mayis da adetim geldii. ve bu ay yine geçikti. normalde ayin 27-28 haziran gibi adet olmam gerekiyodu hala olmadım. düne kadar kasıklarımda baya ağrı vardı. bugün tık yok :işsiz: testi ay sonuna kadar yapmayı düşünmüyorum belki gelir diye :KK70: adetim son iki aydır düzensiz olmaya başladı bende anlamadım. bugünde afedersin tuvalete gittiğimde pedimde kahverengi koyu bir renk gördüm neyin nesidir anlamadım. ama çok silik bir kahve rengi. bilemedimm.
sen ne yaptın? olum bir sonuc alabildinmi :)

slm canim iyi bari adet olmuşsun, bende 14 gun geçikmeyle akşam adet oldum, adet olmadan sabah predictor test yapinca 2 cizgi cikmişti silik demek ki adet gunu yaniltici olabiliyor testlar sanirim. şu an iyiyim calişmalara devam :KK70: sen bi test yap gecikmişsin

merhaba kızlar
Ben araniza yeni katıldım aramizda his sohbet sıcaklık çok hoşuma gitti ben 9 aylık evliyim 4 aydır da bebek yapmaya karar verdik ve deniyoruz gün saymaktan saplantili hale geldim artık bütün testlerimizi yaptırdık hiçbir sorunumuz yok ama 4 aydır bebiş olmadi herkeslere konuşamıyorsun tabi bu konuları malesef benimle aynı şeyleri yasayan kadınları bulmak istedim dediğim gibi 4 aydır deniyoruz tam bu oldu diyorum yine hüsran benin 14 haziranda adet olmam gerekiyor ve doktorun tavsiyesiyle 2 günde bir ilişki oldu iki üç gündür sol kasığımda batma oluyor bazen hicbisey yok bazen bi anda bu acı giriyor 10 saniye kadar dolaşıyor ağrı bacaklarıma doğru ilginç geldi yoksa kendimi kaptirdimmi diyorum daha erken biliyorum ama yorumlarınızı bekliyorum

X