adet geçikmesi. testler negativ :(

angel_s3 angel_s3 madem işe yarıyor bende kullanayım :KK70: hahah evet bende bu ay hayatımda görmediğim akıntıyı gördüm. şimdi bu akıntı yumurtluyosunn mu demek? :KK70: ben akıntıdan öncede sonra da büzenli bir şekilde ilişkiye girdim ama tuttumu bilmiyorum :KK70:tekrar test yapacağım ama sonucundan korkuyorum artık :KK70: off ne zormuş.

aynen kullan icinde d vitamini kalsiyum folik asit var. onemli olan akinti oldugu kunler degerlendirmek miş, yok benim ovulasyon gunum gecti demicekmisin her uzayan şefaf akintini degerlendir adet gununde bile gelse :KK70: ne zaman yapmayi duşunuyosun testini

angel_s3 angel_s3 hahahah :KK70: ben hiç akıntıma dikkat etmezdim aslında ama geçen gördüğümden sonra şok oldum hahha :KK70: evet bundan sonra değerlendiriyim madem :KK70: bilemedim yaa :KK43: sen test yaptırdın mı?

şu an biliyosun 44 gunu ve sanirim haziranin 7 sinde test yapacagim inşallah hamileyizdir. istersen sende hesapla ona gore test yap
pardonn bunu görmemişimm :KK43: çok heycanlıı :KK24: inşallah hamileyizdir :KK70: test sonucunu banada bildirirmisinnn? ben akıntımı vs hangi tarihlerde olduğunu hiç hatırlamadığım için hesaplayamıyorum :KK43:

yazarim bende neolursa artik inşallah hamileyizdir ikimizde :) gecer gecer gunler sabirli ol, gez dolaş aklindan cikarmaya caliş duşunki pozitif çikarsa zaten yavrularimiz bizimle şu an

Merabalar Rabbim isteyen herkese nasip etsin evlat duygusunu oncelikle
Simdi benm de bi sorum olacak simdi yumurtlama doneminde iliskiye girildgnde hamile kaldgimizi varsayarsak o gunden itibarrn kac gunde belli olur idrar testinde gebelik varsa

Merabalar Rabbim isteyen herkese nasip etsin evlat duygusunu oncelikle
Simdi benm de bi sorum olacak simdi yumurtlama doneminde iliskiye girildgnde hamile kaldgimizi varsayarsak o gunden itibarrn kac gunde belli olur idrar testinde gebelik varsa

amin canim, 14 gun sonra 15 gun test yapabilirsin eger ki negatif ciksa ve hala adet olmadin bi hafta sonrasi tekrar test yapip pozitifi gorursun

amin canim, 14 gun sonra 15 gun test yapabilirsin eger ki negatif ciksa ve hala adet olmadin bi hafta sonrasi tekrar test yapip pozitifi gorursun
Ay hadi ins ya ben biraz aceleciyim sanrm mayis 28 inde olmam gerekiyodu henuz 3 4 gun anca oldu ama bilemdim yaptrdm tahlil dayanamayip negatif cikti

Ay hadi ins ya ben biraz aceleciyim sanrm mayis 28 inde olmam gerekiyodu henuz 3 4 gun anca oldu ama bilemdim yaptrdm tahlil dayanamayip negatif cikti

haa adetin gecti demek oylemi? testinde negatif o zaman gec yumurtlamiş olabilirsin, tahmini yumurtladigin gunden 14 ileri at ve test yap inşallah hamileyizdir hepimiz :)

haa adetin gecti demek oylemi? testinde negatif o zaman gec yumurtlamiş olabilirsin, tahmini yumurtladigin gunden 14 ileri at ve test yap inşallah hamileyizdir hepimiz :)
Bnm yumurtlama tarihim 14 mayisti snrm simdi 14 ileri attik diyelim adet tarihime denk gelio adet tarihim 3 gun gecti yaptrdm tahlil negatif cikti simdi yok mudur kesin yoksa olma ihtimali var midir ki hala

Yok aslinda ben yakin ogrendim diyebiliriz bu mevzuyu internetteki yazilanlara gore hesapladgmda yaklasik o tarih oluyo emin dglm akintilarimi da takip etmedim

o zaman kesin degil :) yumurta aki akintin oldumu hiç bu ay, yada gogus hassasiyetin? yada diyelim en yogun akintili gunlerin kramp karinda en guclu olani

X