Adet bitimi yumurtlama çok mu imkansız?

Aded başlangıcından sayıp da 14. gün yumurtlama ve adede 14 gün kala adedi düzenli bir kadın için 3 gün önce üç gün sonra olarak 1 hafta saymak gerekli
Adetlerim düzensiz bu aralar. O yüzden bu 14 gün kuralı benim için geçerli değil Bugün döngümün 14.günü ama ovülasyon testim hala silik. O yüzden yumurtlama olduğunu çok sanmıyorum şuan.

Bu arada c-life kullanmıştım, yumurtlama belirtileri çok hissediliyor
Ama kişiden kişiye değişir diye düşünüyorum. Bir tanıdığım da kullanmisti oda hiç hissetmedi
Aaa sahi mi
Onu kullanınca mı hamile kaldınız peki
Ben reglimin 3.günü başladım yemeye. Bol su içtim yürüyüş de yaptım. 8 ve 9.gün kaygan uzayan bir akıntım oldu
9.gün teste başladım
Bilsem hemen başlardım kafam karışmazdı

Bence kesinlikle olabiliyor adetten iki gün sonra olanı bile duydum. Arkadaşım reglin 8. Günü yumurtladi. Mfk ürünleri kullanıyordu bununla alakası var mı bilmiyorum ama adet sonra yumurtlayan çok kişi okudum bu forumda olmaz diye birşey yok. Herkesin 14-15 gün olmuyor.

Yine umutlandım
Ama sakince bekleyeceğim
Bu sabah şiddetli bir mide bulantısı ve istifra ile güne başladım
Bir kere oldu bitti
O yüzden clife ı tüketmicem artık
Biliyorum gebelik yumurtlamadan 6 gün sonra belirti vermez. Verse de bulantı ile vermez ama yine de ara vericem
Bi umut vardır kim bilir Allahtan başka

Evet, kaldım ikizlere ama kişiden kişiye değişir bence canim.. bilmiyorum etkisi var mı insAllah sende kalırsın

Adetlerim düzensiz bu aralar. O yüzden bu 14 gün kuralı benim için geçerli değil Bugün döngümün 14.günü ama ovülasyon testim hala silik. O yüzden yumurtlama olduğunu çok sanmıyorum şuan.
Akıntını da takip edebilirsin yumurta beyazı gibi oluyor yumurtlama günü birde cinsel istekte artış oluyor ...... Allah size ve tüm isteyenlere hayırlı evlatlar nasip etsin

Keşke ben de anlamasam kafamın içinde o kadar bilgi var ki bazen sinirleniyorum kendime.
Adetten 3 gün sonra olduğunu nasıl anladınız ve o gebeliğiniz ilk ne zaman ve nasıl belirti vermişti
Gerekirse öğrenirim diyorum ben hafızama yük etmeyi sevmem
Adet oldum bitti, abdestimi aldım, adetim bittikten sonraki üçüncü gün korunmasız ilişki yaşadık, ilişki bittiğinde ben hissetmiştim zaten gebe kaldığımı…..yıllardır evliydik tek korunmasız birlikteliğimiz bu olduğu için bilmek zor değildi, öncesinde yada sonrasında korunmasız birliktelik yaşamadık
Sonraki günlerde adet olmam gereken tarihte olmadım, bir hafta on gün bekledim ondan sonra test yaptım pozitifti ve doktora gittim
Sonrası bilindik gebelik süreci

Kesin konuşmuşuzdur ama o kadar çok kişiyle konuşuyorum ki,unutuyorum bazen Şuan ne durumdasın peki
Gebelik olmadı mı
Kasım ayında yaşadım bunların hepsini gebelik olmadı normal adet zamanına kadar lekelenmem devam etti. 4-5 gün oluyor tamamen biteli

Ne güzel temiz iş olmuş sıfır sıkıntı sıfır stres. Rabbim size bağışlasın inşaAllah,ömrü bahtı güzel olsun

Ne güzel temiz iş olmuş sıfır sıkıntı sıfır stres. Rabbim size bağışlasın inşaAllah,ömrü bahtı güzel olsun
Amin Allah razı olsun
Benim de başka sıkıntılarım streslerim vardı, sağlık sorunlarım vardı hala var, bebeğimin sağlık sorunları oldu falan filan…..hayat hiç tozpembe değil yani, siz gebe kalmak için uğraşır kalamazsınız buna dertlenirsiniz bir başkası şıp diye gebe kalır başka üzüntülerle sınanır…..
Kimseye imrenmeyin, Allah ım ben de falanca gibi gebe kalayım filanca gibi üç çocuğum olsun filan demeyin, kendinizden başka dört dörtlük bildiğiniz başka bir hayat yok
Hep kendiniz ve evladınız için en iyisini dileyin
Ben kimseye bebeği olsun diye dua etmem mesela, gebe kalır kendi sağlığıyla hayatıyla sınanır, gebe kalır bebeğinin hayatıyla sağlığıyla sınanır, bebek doğar anne ölür baba ölür, bebek doğar büyür tecavüzcü olur hırsız olur vs…….

Yani haksız sayılmazsınız. Benim için neyin hayırlı neyin hayırsız olduğunu bilmiyorum. Sadece dümdüz istiyorum her gün her regl olduğumda. Ama isterken her zaman sağlıklısını ve hayırlısını ver diye dua ediyorum. Birşeyi çok istemek de iyi değil. Sadece hayırlısını istiyorum Rabbimden.

Beni doğru anlamanıza memnun oldum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…