Adet bitimi yumurtlama çok mu imkansız?

onbirmayis

Güzel günler çok yakın 🌤
Kayıtlı Üye
30 Mart 2022
5.189
2.921
Evet kızlar bir de bu duruma açıklık getirsek şimdi doktorlar döngülerin 21-35 arasını normal kabul ediyor. Bu durumda da 21-14=7.gün yumurtlama mümkün gözüküyor. Var mı böyle yumurtlama gören ? 7 olmasa bile 8 olsun hadi.

Bu hesaplamalari ben bilmiyorum da. 5 aralikta adet oldum 9 10 aralik gibi bitti. 14 aralikta hsg cektirdim. Suan ozellikle tuvalette idrardan sonra taharet tutarken elime akiyo resmen kivami yumurta aki gibi seffaf elim resmen salya icinde kaliyo gibi oluyo anlamadim bu noluyo yumurtlama bu mu oluyo

O bende 8.gün başladı
Bildiğim kadarıyla evet yumurtlama akıntısı Siz bugünleri değerlendirin

Ben hesaptan hiç anlamam, bugüne dek anlamaya çalışmadım, süpriz seviyorum
İlk gebeliğim adet bitiminden üç gün sonra oldu
İkinci gebeliğim adetten dört gün önce oldu

Ben hesaptan hiç anlamam, bugüne dek anlamaya çalışmadım, süpriz seviyorum
İlk gebeliğim adet bitiminden üç gün sonra oldu
İkinci gebeliğim adetten dört gün önce oldu
Keşke ben de anlamasam kafamın içinde o kadar bilgi var ki bazen sinirleniyorum kendime.
Adetten 3 gün sonra olduğunu nasıl anladınız ve o gebeliğiniz ilk ne zaman ve nasıl belirti vermişti

Benim kasım ayı öyle oldu adetim 7 gün sürüyor 8 yada 9. Gün pik ti ovülasyon testi. Pikten 14 gün sonrada tekrar adet oldum

Canım dongun 35 e kadarsa 2 günde bir ilişki öneririm

Allah inşAllah en kısa zamanda nasip eder, görüyorum çok istiyorsun

Çok tatlısın Çok teşekkür ederim
Utanıyorum insanlar hep böyle söylüyor. İsmimi görüyorlar Bıktırdım herkesi
Estağfurullah canım benim olur mu öyle şey sor tabi, seni görünce hep diyorum Allah'ım nasip et, beklemek çok heyecanlı biliyorum

Mümkün yani bir de ben clife tüketiyorum duydunuz mu hiç. Ondan dolayı erken yumurtlama olmuş mudur acaba diyorum
Hiç duymadım canım bilmiyorum o yüzden. Benim normalde yumurtlamam hep geç olurdu 19-21. Gün falan. Ama kasım ayında 6 gün kadar bal tarçın çörek otu kullandım o sebep oldu diye düşünüyorum. Belki hatırlarsın konuşmuştuk sizinlede lekelenmem olmuştu bunları kullandıktan sonra. Ama aynı zamandada ovülasyonsa hiç görmediğim kadar koyu pik gördüm

Kesin konuşmuşuzdur ama o kadar çok kişiyle konuşuyorum ki,unutuyorum bazen Şuan ne durumdasın peki
Gebelik olmadı mı

Bu arada c-life kullanmıştım, yumurtlama belirtileri çok hissediliyor
Ama kişiden kişiye değişir diye düşünüyorum. Bir tanıdığım da kullanmisti oda hiç hissetmedi

Aded başlangıcından sayıp da 14. gün yumurtlama ve adede 14 gün kala adedi düzenli bir kadın için 3 gün önce üç gün sonra olarak 1 hafta saymak gerekli

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…