adayadayı artık anne adayı, hamileyim :)

aday adayı benim 9 gün bitti beklemek gerçekten çok zor.bende yarın yapsam mı diyorum.bebiş varsa çıkar mı kesin

moonlight bence bekle, 10 gün geçti 2 gün geçmedi hatta kanı verdik 45 dakika o 12 günden daha zor geçti. ama canım dr.ların bir bildiği var ki 12 diyorlar. Allah hakkında hayırlısını versin, inşallah sende pozitif cevabını alırsın. erken çıkanlar var ama ben cesaret edemedim.

ya haksizlik bu hani yarin beraber ögrenecektik
gözün aydin arkadasim cok sevindim allah tamamina erdirsin darisi bizlere insallah

canım ben acelecilik yatım ama seninde hayırlı haberini bekliyorum yarın. Allah hayırlı evlat nasip etsin canım.

çok güzel hamileleik haberleri alıyoruz.
tebrikler adayadayı , rabbim sağlıklı hamilelik nasip etsin.
mutlulukla uğurla sağlıkla kacaklarsın inşallah.

arkadaşlar gözümüz aydın bir bebeiş daha geliyor saglıcakla kucagınada almayı NASİP ETSİN ALLAHIM

sanırım nedemek kessssssssssiiiiiiiiiiiiiiiiiiiin süper allah sağlıklıca kucağına almayı nasip etsin...isteyen herkeze versin rabbim..

temmuz da haziran gibi bereketli olacak sanırım.....adayadayı artık nick ini değiştirmen lazım...artık adaysınnnnnnnnn....allah gönlüne göre versin, kucağına almayı nasip etsin inşallah....çok sevindim....tüm sonuç bekleyenlerde böyle pozitif haberler duyarız inşallah....

beklemek en hayırlısı galiba adayadayı.sonuç pozitif olur inş.sen artık anne adayısın duaların kabul olur bizede dua et

beklemek en hayırlısı galiba adayadayı.sonuç pozitif olur inş.sen artık anne adayısın duaların kabul olur bizede dua et

etmezmiyim her zaman hepimiz için ediyordum zaten, Allahım sizlerede tez zamanda hayırlı evlat nasip eder inşallah. bence de beklemek en iyisi.

tebrik ederim allah tamamına erdirsin sağlıklı bir şekilde kucagına almayı naip etsin inşallah

canim cooooooooooooookkkkkkkkkkkkkk sevindim inanki.....biliyordum ben icime dogmustu....:teytey::teytey:

tbr ederım canım allahım kucagınada almayı nasıp eder ıhsallah
hangı ıgneyı kullandın ve kac yumurtan olustu acaba

tebrikler canım. ohhhhhhhhhhhh ne güzel oluyor ya bilg. açıp da sabah sabah böyle süper haberler duymak. içim ferahlıyor. allah nazarlardan korusun canım. maşşşşşşşşşşşşallah. bize de dua etmeyi unutma emi. transferimi bekliyorum.

a.s.:1hug:canııııııııım ne kadarsevindim bilemezsin....allah gönlündeki muradını verdi işte.....ne güzeeeeeeeeel......inşallah biz de hayırlısıyla böyle birmutluluk yaşarıııııııııızzz....bence her anının özelgeçmesini sağlaaaaaa,,tadını çıkar hamileliğinin...darısı da benim gibi tüm isteyenlerin başına inşallahhh....amin.:1hug::sm_cool:

tbr ederım canım allahım kucagınada almayı nasıp eder ıhsallah
hangı ıgneyı kullandın ve kac yumurtan olustu acaba

teşekkür ederim canım. ben lucrinle başladım günde 10 ünite sonra gonal-f le devam ettim günde 375 ünite. 7 tane yumurtam oldu.

canım transferin şimdiden hayırlı olsun, Allahım sanada nasip etsin hayırlı haber almayı. hep aklımdasınız dualarımız sizinle.Allah yar ve yardımcınız olsun.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…