adayadayı artık anne adayı, hamileyim :)

gözün aydın canım.inş sağlıkla kucağınada alırsın.darısı bizlerin başına inş.bebeğinde sende Allaha emanet olun.kocaman öpüyorum

iyi gidiyo canım çok şükür, bende kullanıyorum hala malesef, 12.haftada kesecek sanırım (inşallah), hamileliği bizden yeni olup denize girmesine izin verilen arkadaşlar var burda ama ben pek girme taraftarı değilim valla, sen bilirsin ama bu senede böyle geçsin bence, nolur nolmaza.s.

adayadayı tebrik ederim canım. Allah tamamına erdirsin, kucağına almak nasip olsun. darısı bizlerin başına inşallah.

kızlar var ya şaşkın gibiyim öyle sonucu alınca baktık kaldık sonuca şok gibi bişey, daha yeni yeni aklım başıma gelmeye başladı. desteğiniz için çok teşekkür ederim, Allah hepinizden razı olsun. a.s.a.s.

tebrik ederim insallah saglikla kucaginiza almayi nasip eder rabbim
darisi butun isteyenlerin basina

tatlım kalbime inecekti yoğundum bilgisayarı açamamıştım dur bibakayım dedim bide ne göreyim hamişim diyen bir yazı çok sevindim allah tamamına erdirsin sen çok güzel bir hamiş olacaksın tebrikler:1hug: canım bugün 14. günündü değilmi?sabahmı yaptırdın testini?:hooray:

cok sevındım canım hayrlı olsun allah hayırlısyla KUCAGINA ALMAYI nasıp etsın,tamamına erdırsın darısı ısteyen herkse inşllh hepımıze nasıp edr allahım

canım ya çok seindim darısı tüm isteyenlerin başına ALLAH TAMAMINA ERDİRSİN

aday adayı benim 9 gün bitti beklemek gerçekten çok zor.bende yarın yapsam mı diyorum.bebiş varsa çıkar mı kesin

aday adayı benim 9 gün bitti beklemek gerçekten çok zor.bende yarın yapsam mı diyorum.bebiş varsa çıkar mı kesin

ah canım az kalınca beklemek çok zor değilmi,birde böyle güzel haberler alınca daha bir meraklanıyor insan,inşallah positif sonuç alırsın canım,yarın yaptırırsan müjdeyi bekliyoruz,hayırlı haberler olsun inşallah..

valla çok zor pink rosecim günler eskiden hemencecik bitiverirdi şimdi geçmek bilmiyor.cesaretimi toplayabilirsem yarın yaptıracam

haklısın narin cadı moral çok önemli bu bekleyişte.en iyisi 2 gün daha beklemek galiba.inşallah bizlerde güzel haberler alırız.senin nasıl gidiyor hamişlik

canım benim teşekkürler, hayırlı haberleri aldık önlü arkalı. Allah tamamına erdirsin. bugün 12. gün, dr. pazartesi demişti ama dayanamadık akşamüstü baktırdık. :hooray:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…